Targi EXPOBUD już w najbliższy weekend. Co zobaczymy?

14 i 15 września spotkamy się ponownie w Arenie Gliwice podczas kolejnej edycji TARGÓW EXPOBUD [...]
111111

14 i 15 września spotkamy się ponownie w Arenie Gliwice podczas kolejnej edycji TARGÓW EXPOBUD. Będzie to 15 edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych. Tegoroczne targi to wiele atrakcji edukacyjno – poznawczych – warsztaty, spotkania oraz możliwości zapoznania się z ofertą i zasięgnięcia porady specjalistów.

“Startujemy w sobotę 14 września”

Targi będą otwarte dla zwiedzających od godziny 10.00 do godziny 17.00. Już od godzin porannych Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych będzie służyło poradami technicznymi mistrza i rzeczoznawcy. Będzie można zobaczyć praktyczne porady właściwego wykorzystania materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz.

hop

Kolejnym punktem targów są Warsztaty DESIGN THINKING – są to warsztaty projektowe tworzenia prostych rozwiązań. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy mają liczne pomysły, ale nie wiedzą jak je zrealizować. Firma UMBRELLA MARKETING GROUP przygotowała dla zainteresowanych warsztaty ze szkoleń miękkich – dotyczą one budowania relacji z architektem, wykonawcą i dystrybutorem. Na płycie hali odbędą się trzy prelekcje. Obowiązują zapisy.

“Nie zapomnieliśmy o Panelu OGRODOMANIA”

Na terenie zewnętrznym, podczas targów odbywać się będzie kiermasz roślin ozdobnych: bylin, krzewów, wrzosów, drzew i kwiatów ozdobnych. Będzie można porozmawiać, dopytać się oraz zakupić najbardziej potrzebne rośliny. Odbędą się również warsztaty z WHISPERS OF FLOWERS – tworzenie lasów w słoju.

“Drugi dzień targowy NIEDZIELA to ciąg dalszy branżowych rozmów”

Podczas tegorocznej oferty zaprezentują się firmy z takimi nowościami jak: urządzenie z podciśnieniowym chwytakiem płytek i wibracją, czyli idealne urządzenie wspomagające układanie płytek ceramicznych. Dachy, więźba od najlepszych producentów. Domy prefabrykowane w technologii STEICO do poznania na stoisku Firmy PREFABEKO. Dodatkowo produkty dla zdrowia czyli materace od Firmy SFERADO – komfort i elegancja w jednym.

Oferta targowa EXPOBUD jest szeroka, aby poznać wszystkie prezentujące się Firmy należy zaplanować zwiedzanie targów już od samego poranka. Tym bardziej, że dla zwiedzających przygotowano takie atrakcje jak: budowanie Domów z FLOJAMOdla najmłodszych, prelekcje W SZPILKACH NA BUDOWIE czyli jak nie kupować “bubla” mieszkania lub domu, który może budzić obawy.

Relacja z poprzedniej edycji Targów

15. edycja targów Expobud odbędzie się 14-15 września (w godz. 10.00-17.00) w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50. Bezpłatny bilet wstępu, po wypełnieniu formularza, można pobrać na stronie www.promocja-targi.pl.

Miasto Gliwice i Organizator Targów Firma Promocja Targi zaprasza!