Takiego sklepu jeszcze nie było w Bytomiu. W mieście otwarto nowy market

Bytom zdominowany jest przez markety zagranicznych sieci, jednak na lokalnym rynku pojawiła się zupełnie nowa forma działalności polskiego producenta tj. Grupy BZK i należącej do niej Firmy Bakoma. Grupa uruchomiła przy ulicy Wytrwałych swój pierwszy sklep firmowy w naszym mieście.

Bakoma Sklep Firmowy Bytom

Bytom jest kolejnym miastem gdzie Bakoma uruchomiła taki obiekt. Firma lokuje takie placówki w pobliżu należących do niej centrów dystrybucji. Bytom wybrano ze względu na bliskość magazynów w Będzinie i Gliwicach, natomiast budynek przy ul. Wytrwałych wynajęto z uwagi na niskie nasycenie obiektami handlowymi w najbliższej okolicy. W ten sposób uzupełniono ofertę handlową dzielnicy, w której do tej pory funkcjonował tylko jeden dyskont spożywczy, a mieszkańcy nie mieli żadnej alternatywy w swoim sąsiedztwie.

Chociaż marka Bakoma jest znana głównie za sprawą przetworów mlecznych, to w bytomskim sklepie klienci mogą znaleźć pełen asortyment produktów spożywczych zarówno z Grupy BZK (Polskie Młyny, Komagra, Bioagra, BZK-Alco, Bakoma-Bis), jak i innych producentów. Na powierzchni ponad 400 mkw. dostępne są obok różnorodnego nabiału m.in. owoce i warzywa, świeżo wypiekane pieczywo, napoje, słodycze, mięso, a także artykuły przemysłowe. Wiele z tych produktów jest oferowanych w promocyjnych cenach, a klienci mogą dowiedzieć się o nich z gazetek reklamowych. Można tez nabyć unikalne produkty wytwarzane z krajowych surowców, które dopiero wchodzą na rynek.

​Bakoma i Grupa BZK – 100% polskiego kapitału

Tak jak wspomniano, Bakoma jest częścią dużego holdingu o w pełni polskim kapitale. Firmy wchodzące w jego skład produkują m.in. wyroby rybne i zbożowe, nabiał, czy alkohol – przez to też ponad połowa asortymentu bytomskiego sklepu pochodzi z produkcji własnej. To jedyne miejsce na Śląsku, gdzie dostępne są absolutnie wszystkie produkty grupy BZK, można tam więc znaleźć artykuły, które ciężko dostać w innych placówkach handlowych obecnych na polskim rynku. Można też stać się beneficjentem autorskich promocji producenta.

Oprócz sprzedaży detalicznej, market na Bobrku będzie też uzupełniał działalność hurtową grupy BZK. W fazie przygotowywania są nowe kanały dystrybucji, których ważnym elementem będą sklepy firmowe. Bakoma planuje ich uruchomienie w połowie bieżącego roku.

​Godziny otwarcia Sklepu Firmowego Bakoma w Bytomiu

Sklep firmowy Bakoma przy ul. Wytrwałych 1 jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 20:00.

czytaj więcej:

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Chcesz zobaczyć największe europejskie gwiazdy Królowej Sportu? Przyjdź na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023!

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Udana Majówka 2023 Pomysły na rekordowo długi weekend majowy Sprawdźcie te fajne propozycje

Udana Majówka 2023. Pomysły na długi weekend majowy

ZFR 2021 52

Zabrzański Festiwal Restauracji po raz siódmy!

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Do Muzeum Powstań Śląskich na lekcje, warsztaty i urodziny!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój