T-shirty, koszulki polo, bluzy, spodnie, akcesoria dla kibiców w każdym wieku. W CH Platan powstał nowy Sklep Kibica Górnika Zabrze

W Zabrzu pojawił się nowy Sklep Kibica Górnika. Powstał w Centrum Handlowym Platan i można w nim kupić wszystko, co potrzebne jest kibicom zabrzańskiego zespołu.

Facebook/ Górnik Zabrze - CH Platan
Sklep Górnika Zabrze w Platanie

Nowy Sklep Kibica Górnika Zabrze otwarto 1 lipca w Centrum Handlowym Platan. Jest tu wszystko, czego potrzebuje kibic – łącznie z najnowszymi meczowymi koszulkami Górnika na najbliższy sezon.

– Dostępne są tu między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, spodnie – zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn. A także cała gama akcesoriów typu kubki, szklanki, smycze, maskotki, piłki, breloki, torby i oczywiście szaliki. W sklepie można także nabyć nowe koszulki meczowe marki Hummel na sezon 2022/2023 - informuje Piotr Solczak ze Sklepu Kibica.

Do tej pory sympatycy Górnika mogli zaopatrywać się w Sklepie Kibica usytuowanym na pasażu Areny Zabrze, w Centrum Handlowym M1, Galerii Zabrze oraz w klubowym sklepie internetowym. Teraz mają też taką możliwość w CH Platan, ten w Galerii Zabrze jest już nieczynny.

Nowy Sklep Kibica w CH Platan ma powierzchnię ponad 36 metrów kwadratowych i znajduje się pomiędzy kwiaciarnią Lawendowa Weranda, a punktem szczepień Kardio-Med Silesia. Czynny jest w godzinach urzędowania galerii, czyli od godz. 9.00 do 21.00.

czytaj więcej:

Nowy piłkarz Górnika Zabrze Dani Pacheco

Grał w Barcelonie i Liverpoolu. To nowy transfer Górnika

Piłkarze ręczni Górnika Zabrze przegrali dwa ostatnie mecze

Przerwa źle wpłynęła na szczypiornistów Górnika Zabrze

Górnik Zabrze przegrał z Jagiellonią Białystok 1:2

Górnik zatrzymany. Ten mecz nie powinien się tak skończyć

271518794 4815347385192818 340974669437563736 n

Dzień testów w Zabrzu. Górnik rozpoczął przygotowania

Łukasz Podolski, gwiazda Górnika Zabrze

1948 kibiców Górnika Zabrze dostanie zniżkę na koszulkę

Ernest Wilczek

Górnik Zabrze stracił legendę. Nie żyje Erwin Wilczek

Transparent na stadionie Legii

"W Zabrzu śmierdzi i bieda". Chamskie zachowanie fanów Legii