T-shirty, koszulki polo, bluzy, spodnie, akcesoria dla kibiców w każdym wieku. W CH Platan powstał nowy Sklep Kibica Górnika Zabrze

W Zabrzu pojawił się nowy Sklep Kibica Górnika. Powstał w Centrum Handlowym Platan i można w nim kupić wszystko, co potrzebne jest kibicom zabrzańskiego zespołu.

Facebook/ Górnik Zabrze - CH Platan
Sklep Górnika Zabrze w Platanie

Nowy Sklep Kibica Górnika Zabrze otwarto 1 lipca w Centrum Handlowym Platan. Jest tu wszystko, czego potrzebuje kibic – łącznie z najnowszymi meczowymi koszulkami Górnika na najbliższy sezon.

– Dostępne są tu między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, spodnie – zarówno dla dzieci, kobiet, jak i mężczyzn. A także cała gama akcesoriów typu kubki, szklanki, smycze, maskotki, piłki, breloki, torby i oczywiście szaliki. W sklepie można także nabyć nowe koszulki meczowe marki Hummel na sezon 2022/2023 - informuje Piotr Solczak ze Sklepu Kibica.

Do tej pory sympatycy Górnika mogli zaopatrywać się w Sklepie Kibica usytuowanym na pasażu Areny Zabrze, w Centrum Handlowym M1, Galerii Zabrze oraz w klubowym sklepie internetowym. Teraz mają też taką możliwość w CH Platan, ten w Galerii Zabrze jest już nieczynny.

Nowy Sklep Kibica w CH Platan ma powierzchnię ponad 36 metrów kwadratowych i znajduje się pomiędzy kwiaciarnią Lawendowa Weranda, a punktem szczepień Kardio-Med Silesia. Czynny jest w godzinach urzędowania galerii, czyli od godz. 9.00 do 21.00.