Szukasz wyjątkowego prezentu? Odwiedź Świąteczną Giełdę Prezentów w Gliwicach!

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu gwiazdkowego, koniecznie odwiedź Świąteczną Giełdę Minerałów, Biżuterii i Prezentów w Gliwicach! Grudniowa edycja imprezy to okazja, by zdobyć oryginalne, unikatowe i niepowtarzalne upominki świąteczne!

Post 4a

Rzadkie okazy minerałów? Ręcznie wykonana, jedyna w swoim rodzaju biżuteria? Oryginalne pomysły na prezenty, których nie znajdziecie nigdzie indziej? Spotkajmy się na Świątecznej Giełdzie GeoExpo w Gliwicach! Jeśli szukasz inspiracji na wyjątkowe gwiazdkowe prezenty – nie przegap tej okazji!

Wystawcy zaprezentują przepiękną biżuterię z niewielkich pracowni autorskich, artystyczne rękodzieło oraz rzadkie kolekcje minerałów, skamieniałości, a nawet meteorytów! Wśród meteorytów, naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety – minerałów, każdy znajdzie coś dla siebie. Giełda adresowana jest do każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.
Targi GeoExpo to doskonała okazja dla kolekcjonerów, artystów i rzemieślników, by zaprezentować swój asortyment. Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/1ee5LTQGr

Gliwice, 11-12 grudnia 2021
Hala przy ul. Górnych Wałów 29,
Wstęp w godzinach 10-18
Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online na stronie: https://ticketexpo.online
Normalny - 10 zł
Ulgowy - 5 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18. roku życia)
Bezpłatnie - dzieci do 5 lat