Szczypiorniści Górnika Zabrze przygotowują się do sezonu. W towarzyskim turnieju zagrają z Wybrzeżem Gdańsk, Pogonią Szczecin i Ostrovią Ostrów Wielkopolski

W czwartek, 4 sierpnia, w Hali Pogoń rozpocznie się turniej o puchar prezesa Górnika Zabrze. Wystąpią cztery zespoły, które we wrześniu rozpoczną rywalizację w PGNiG Superlidze.

Facebook/ Górnik Zabrze
Górnik Zabrze wygrał niedawno z Gwardią

W Zabrzu, oprócz gospodarzy, zagrają Torus Wybrzeże Gdańsk, Sandra Spa Pogoń Szczecin oraz Arged KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski. W czwartek 4 sierpnia, o godzinie 16, Górnik Zabrze zagra z Wybrzeżem Gdańsk, a o godzinie 18 Pogoń Szczecin z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Dzień później, w piątek, 5 sierpnia, zwycięzcy czwartkowych meczów zmierzą się w finale (początek o godzinie 13), a wcześniej – przegrani w meczu o trzecie miejsce (godzina 11).

Wstęp na turniej jest bezpłatny. – Turniej jest kolejnym etapem naszych przygotowań do nowego sezonu. Wiadomo, wynik nie jest najważniejszy, ale nam zależy, żebyście byli z nami i nas dopingowali – zachęca w mediach społecznościowych Marcin Lijewski, trener Górnika.

W niedawnym meczu sparingowym Górnik Zabrze wygrał z Gwardią Opole 29:24 (14:14).

czytaj więcej:

Marcin lijewski gornik zabrze

Tego się nikt nie spodziewał. Górnik Zabrze zwolnił trenera

Marcin Lijewski

Ślonsko godka sprawdzianem dla szczypiornistów Górnika

Roger Federer

Co Roger Federer robił w Zabrzu?

1200px Ernest Pohl Stadium Zabrze 2

Reprezentacja Polski zagra w Zabrzu. Bilety kosztują grosze

Jimenez

Górnik Zabrze już zimą może stracić gwiazdę

Górnik zabrze drużyna

Oficjalnie: Górnik Zabrze dokończy sezon w...

Olimpijczyk kwiecien

Sportowy kwiecień w pływalni Olimpijczyk....