Szczypiorniści Górnika Zabrze przygotowują się do sezonu. W towarzyskim turnieju zagrają z Wybrzeżem Gdańsk, Pogonią Szczecin i Ostrovią Ostrów Wielkopolski

W czwartek, 4 sierpnia, w Hali Pogoń rozpocznie się turniej o puchar prezesa Górnika Zabrze. Wystąpią cztery zespoły, które we wrześniu rozpoczną rywalizację w PGNiG Superlidze.

Facebook/ Górnik Zabrze
Górnik Zabrze wygrał niedawno z Gwardią

W Zabrzu, oprócz gospodarzy, zagrają Torus Wybrzeże Gdańsk, Sandra Spa Pogoń Szczecin oraz Arged KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski. W czwartek 4 sierpnia, o godzinie 16, Górnik Zabrze zagra z Wybrzeżem Gdańsk, a o godzinie 18 Pogoń Szczecin z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Dzień później, w piątek, 5 sierpnia, zwycięzcy czwartkowych meczów zmierzą się w finale (początek o godzinie 13), a wcześniej – przegrani w meczu o trzecie miejsce (godzina 11).

Wstęp na turniej jest bezpłatny. – Turniej jest kolejnym etapem naszych przygotowań do nowego sezonu. Wiadomo, wynik nie jest najważniejszy, ale nam zależy, żebyście byli z nami i nas dopingowali – zachęca w mediach społecznościowych Marcin Lijewski, trener Górnika.

W niedawnym meczu sparingowym Górnik Zabrze wygrał z Gwardią Opole 29:24 (14:14).

czytaj więcej:

Damian Przytuła

Damian Przytuła w kadrze na 4Nations Cup

Marcin lijewski gornik zabrze

Tego się nikt nie spodziewał. Górnik Zabrze zwolnił trenera

Marcin Lijewski

Ślonsko godka sprawdzianem dla szczypiornistów Górnika

Bartosz nowak gornik zabrze rakow czestochowa

Górnik sprzedał jednego z liderów. Ile na tym zarobi?

FOTO13

Górnik Zabrze wciąż niepokonany w Turcji

Rowerzysta

Wzdłuż łącznika Korfantego-Brygadzistów...

13321057 479746238896384 1044685616 o

Trzecie zwycięstwo z rzędu! Koszykarze z Gliwic...