Spraw sobie prezent z okazji Dnia Kobiet. Skorzystaj z darmowej mammografii

Mammografia gliwice

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego warto korzystać z profilaktycznych badań, szczególnie, gdy mogą uratować życie. Uczyńmy Dzień Kobiet okazją do tego , by zrobić sobie prezent w postaci darmowej mammografii.

Rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby, wtedy gdy jest ona już w zaawansowanym stadium. Postęp medycyny, umiejętności polskich lekarzy i nakłady ministra zdrowia na specjalistyczną aparaturę stosowaną w diagnostyce i leczeniu onkologicznym sprawiają, że w zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi umożliwia całkowite wyleczenie.

Wyniki badań dowodzą, że kobiety, które regularnie wykonują mammografię, dużo rzadziej umierają z powodu raka piersi. Mammografia to badanie, które za pomocą promieni rentgenowskich pozwala wykryć raka piersi we wczesnym stadium rozwoju – gdy leczenie jest dużo bardziej skuteczne. 11 marca, na Placu Krakowskim pojawi się specjalny, oznakowany mammobus Z badań będą mogły skorzystać panie w wieku od 40 do 75 roku życia. Obecnie mammografia uznawana jest za najlepszą metodę wczesnego wykrywania raka piersi u kobiet po 40 roku życia.

Więcej informacji o badaniach oraz wzór skierowania można znaleźć na stronie: www.fundusze.mammo.pl

czytaj więcej:

B pre 4d4911d281cc7

Zabierz mamę na mammografię! Bezpłatnie

24ac8218ec2db84c29be7b837cf10e26

Badania dla kobiet. Zrób je koniecznie!

Lux

Nie daj się rakowi. Zrób darmowe badania

Db260533be382a61da783c7343b36cf2

Wyprzedź raka. Skorzystaj z darmowego badania

830654fd5d968b7afadb8ca03e3aa03a

Grant na walkę z rakiem. Czy to wystarczy?

Saluga Checinski

Wybory w śląskiej PO. Kto będzie lepszym...

Ogrod Botaniczny 7

Ogród Botaniczny w Zabrzu doceniony za...