Śmiertelny wypadek w Mikulczycach. Samochód osobowy uderzył w betonowe ogrodzenie

Do wypadku doszło w Mikulczycach na ulicy Wolności. Z nieznanych przyczyn samochód osobowy marki Renault zjechał na bok i uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. Pojazdem podróżowały trzy osoby, pomimo podjętej reanimacji kierowca zmarł.

KM PSP w Zabrzu
Wypadek Zabrze

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 sierpnia po godzinie 4. Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Zabrzu otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Stanisława Moniuszki. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy PSP z Zabrza.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do uderzenia samochodu osobowego w betonowe ogrodzenie posesji. Pojazdem podróżowały 3 osoby. Dwie osoby opuściły pojazd o własnych siłach, a nieprzytomny kierowca znajdował się wewnątrz pojazdu - informuje st. kpt. Wojciech Strugacz, oficer prasowy jednostki.

Po przybyciu służb na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do reanimacji nieprzytomego kierowcy. Oprócz niego w samochodzie podróżowały dwie osoby. Pomimo podjętej pomocy medycznej, mężczyzny nie udało się uratować. Dwie pozostałe osoby zostały przetransportowane do szpitala. Działania służb zakończyły się przed godziną 7.

czytaj więcej:

Uwaga wypadek

Zderzenie motocyklu i osobówki na ul. Bytomskiej

Wypadek Zabrze Skargi

Śmiertelny wypadek w Zabrzu. Policjanci wyjaśniają

Wypadek tira na A4, Zabrze

Zabrze. Wypadek tira na A4 w kierunku Katowic

Parafia św. Franciszka w Zabrzu

Petarda w kościele, sprawca zatrzymany

Policja

Strzały w Mikulczycach. Trzech mężczyzn zatrzymanych

Uwaga wypadek

Zablokowana DK 88 w Zabrzu

Podtrucie tlenkiem węgla na ul. Osiedleńczej, Zabrze

9 osób, w tym 7 dzieci, podtruło się tlenkiem węgla