Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zobacz nagranie z kamer monitoringu

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na filmie nieznanego mężczyzny. Może ktoś z internautów rozpozna mężczyznę, np. po sposobie
Nagranie z monitroingu
Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 27 marca br. w bramie kamienicy przy ul. Chorzowskiej 14 w Gliwicach. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na filmie nieznanego mężczyzny.
W nocy, około godziny 3.00, zamaskowany wandal, wykonując napis farbą w sprayu, zniszczył elewację bramy przejazdowej i spowodował straty w wysokości 5 tys. zł. Szkodę poniósł gliwicki samorząd, reprezentowany przez ZBM II TBS. [video width="640" height="480" mp4="http://dzisiajwzabrzu.pl/wp-content/uploads/2016/05/44-347924.mp4"][/video] Podejrzanego zarejestrowały kamery przemysłowe. Jakość nagrania jest wprawdzie niedostateczna, a sam sprawca – zamaskowany, ale może ktoś z internautów rozpozna mężczyznę, np. po sposobie poruszania się czy charakterystycznym ubiorze. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy policja prosi kierować bezpośrednio do prowadzącego postępowanie st. sierż. Krzysztofa Kwartnika, tel.: 32 2390 200 lub 32 2390 237, mail: krzystof.kwartnik@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – kliknij TU. Osobom informującym, policja gwarantuje anonimowość.
źródło i video: KMP Gliwice

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

czytaj więcej:

Złodziej

Rozpoznajesz tego złodzieja? Poraził...

Zobacz nagranie z monitoringu

Policja szuka tego złodzieja. Kradzież...

Kamery gliwice

Ponad 300 kamer będzie czuwać nad...

Portfel gliwice

Dzięki publikacji zdjęć z monitoringu kobieta...

Zrzut ekranu 2016 07 11 o 11 23 51

Użyli podstępu i kradli w biały dzień. Gliwicka...

Denat blur gliwice

UWAGA: drastyczne zdjęcia! Rozpoznajesz tego...

20160125 121217

Kolejne zagrożenie wirusem! Przestępcy...