Rossmann. W Polsce jest już 1500 sklepów, z czego 6 w Zabrzu

Pierwszy sklep z tym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi. Pierwszą zabrzańską placówkę otwarto już 1997 roku...

Agata Mitera
2

Rossmann otworzył właśnie 1500. drogerię w Polsce. Pierwszy sklep z tym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi. Pierwszą zabrzańską placówkę otwarto już 1997 roku! Dzisiaj jest ich w naszym mieście 6.

– Czasami słyszę, że Rossmann jest już na każdym rogu. Pobrzmiewa w tym pewne niedowierzanie, ciekawość: jak wy to robicie? Okres pandemii wykorzystaliśmy na rozwój: udało się nam zrealizować plan otwarć i przyspieszyć inwestycje w oczekiwane przez klientów jeszcze bardziej bezpieczne formy zakupów jak kasy samoobsługowe czy funkcja Rossmann GO – mówi prezes Rossmann SDP Marek Maruszak. - Jednak najbardziej jestem dumny z tego, że mimo pandemii udało się nam utrzymać dotychczasowy poziom zatrudnienia i wynagrodzeń - podkreśla.

W nowej drogerii, vis a vis jednego z symboli Łodzi tzw. Stajni Jednorożców, klienci mają do wyboru 12 tys. produktów, wyselekcjonowanych zgodnie ze światowymi trendami, jak zawsze w atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji są kasy samoobsługowe, posiadacze aplikacji mogą skorzystać z Rossmann GO, czyli samodzielnego skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online.

czytaj więcej:

12683 mini 3 1

[wideo] Koju żegna kibiców. Piękne słowa obrońcy

Rozbudowa szklarni

Ogród Botaniczny zostanie rozbudowany. Miasto...

Pieniadzee

Kolejne wsparcie dla zabrzańskich przedsiębiorców

585a2d49 cea7 4da9 8704 ac2ca068b48c

Obraził nauczycielki ubrane na czarno. Został...

Zabrze barbershop

Najbardziej męski salon w okolicy. Rozmawiamy z...

Skoda superb gliwice

Wyjechał na wakacje, gdy wrócił, samochodu już...

Zrzut ekranu 2016 07 22 o 13 07 49

Pazura, Grabowski, Piasecki, Wyrwigrosz,...