Rossmann. W Polsce jest już 1500 sklepów, z czego 6 w Zabrzu

Pierwszy sklep z tym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi. Pierwszą zabrzańską placówkę otwarto już 1997 roku...
Agata Mitera
2

Rossmann otworzył właśnie 1500. drogerię w Polsce. Pierwszy sklep z tym szyldem zadebiutował 28 lat temu w Łodzi. Pierwszą zabrzańską placówkę otwarto już 1997 roku! Dzisiaj jest ich w naszym mieście 6.

– Czasami słyszę, że Rossmann jest już na każdym rogu. Pobrzmiewa w tym pewne niedowierzanie, ciekawość: jak wy to robicie? Okres pandemii wykorzystaliśmy na rozwój: udało się nam zrealizować plan otwarć i przyspieszyć inwestycje w oczekiwane przez klientów jeszcze bardziej bezpieczne formy zakupów jak kasy samoobsługowe czy funkcja Rossmann GO – mówi prezes Rossmann SDP Marek Maruszak. - Jednak najbardziej jestem dumny z tego, że mimo pandemii udało się nam utrzymać dotychczasowy poziom zatrudnienia i wynagrodzeń - podkreśla.

W nowej drogerii, vis a vis jednego z symboli Łodzi tzw. Stajni Jednorożców, klienci mają do wyboru 12 tys. produktów, wyselekcjonowanych zgodnie ze światowymi trendami, jak zawsze w atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji są kasy samoobsługowe, posiadacze aplikacji mogą skorzystać z Rossmann GO, czyli samodzielnego skanowania produktów za pomocą własnego telefonu i płacenia online.