Prowadził pod wpływem marihuany i amfetaminy

Zabrzańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Podczas kontroli...
Brac narkotyki 53876 35635

Zabrzańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierowca posiadał przy sobie marihuanę.

We wtorek krótko przed godziną 20.00 policjanci z zabrzańskiego zespołu wywiadowczego, na ulicy Tarnopolskiej zatrzymali kierującego pod wpływem amfetaminy i marihuany. Pojazd jechał, nie zachowując stosownego toru jazdy, co wzbudziło podejrzenia mundurowych, którzy zdecydowali o kontroli kierującego oplem.

25-letni zabrzanin na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci po krótkiej rozmowie zaczęli podejrzewać, że kierujący może posiadać przy sobie narkotyki. W czasie kontroli policjanci przy kierującym znaleźli działkę z zawartością suszu, a w samochodzie tzw. skręta. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wykazało, że zabezpieczony środek to marihuana.

Przeprowadzone narkotesterem badanie wskazało, że kierujący może być pod wpływem amfetaminy i marihuany. Jego krew policjanci zabezpieczyli do badań laboratoryjnych. Mężczyzna został zatrzymany, teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych.

czytaj więcej:

36-latek zatrzymany został ze znaczną ilością narkotyków

Na nodze opaska dozoru elektronicznego, w kieszeni narkotyki

Przejażdżka rowerem to przyjemność ale nie po alkoholu

Alkohol i rower? 57-latka takie połączenie słono kosztuje

112

Zabrzanin znęcał się nad byłą partnerką. Grozi mu 5 lat

Zabrze policja zatrzymała 32-latka

Podpalenie aut w Rokitnicy: policja zatrzymała 32-latka

Złodziej

Seryjny złodziej został zatrzymany

Pijani rowerzyści w Zabrzu

Pijani rowerzyści na drogach Zabrza

Zabrzeolx

Oszuści nie odpuszczają. Zabrzanin stracił pieniądze