Prowadził pod wpływem marihuany i amfetaminy

Zabrzańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Podczas kontroli...

Brac narkotyki 53876 35635

Zabrzańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który kierował pod wpływem amfetaminy i marihuany. Podczas kontroli drogowej okazało się, że kierowca posiadał przy sobie marihuanę.

We wtorek krótko przed godziną 20.00 policjanci z zabrzańskiego zespołu wywiadowczego, na ulicy Tarnopolskiej zatrzymali kierującego pod wpływem amfetaminy i marihuany. Pojazd jechał, nie zachowując stosownego toru jazdy, co wzbudziło podejrzenia mundurowych, którzy zdecydowali o kontroli kierującego oplem.

25-letni zabrzanin na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci po krótkiej rozmowie zaczęli podejrzewać, że kierujący może posiadać przy sobie narkotyki. W czasie kontroli policjanci przy kierującym znaleźli działkę z zawartością suszu, a w samochodzie tzw. skręta. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wykazało, że zabezpieczony środek to marihuana.

Przeprowadzone narkotesterem badanie wskazało, że kierujący może być pod wpływem amfetaminy i marihuany. Jego krew policjanci zabezpieczyli do badań laboratoryjnych. Mężczyzna został zatrzymany, teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych.

czytaj więcej:

Policja

Zabrze. Ukradł alkohol i groził śmiercią ochroniarzowi

Oszustzabrze

Zabrzanka oszukana na dziesiątki tysięcy złotych!

64 680561

Policja: Nielegalne wyścigi. Organizatorzy:...

Poszukiwane

Referat ds. Przestępczości Nieletnich szuka...

Komisariat

Znęcał się nad ojcem. Grozi mu 8 lat więzienia

64 541287

Kierowca nagle stracił panowanie nad autem....

Gwałt zabrze

Uprawiał seks z 14-letnią dziewczynką....