Prezes Areny Gliwice nowym wiceprezesem Legii Warszawa. Kim jest Marcin Herra?

Marcin Herra, prezes Areny Gliwice, został nowym wiceprezesem Legii Warszawa. Jak podaje portal sport.tvp.pl, Herra przejmie dużą część obowiązków prezesów Dariusza Mioduskiego i Tomasza Zahorskiego.

ARC
Arena Gliwice

Z Areny Gliwice do Legii Warszawa. Jak podaje portal sport.tvp.pl, Marcin Herra objął właśnie stanowisko nowego wiceprezesa stołecznego klubu. W zarządzie Mistrzów Polski z zeszłego sezonu, Herra ma być wiceprezesem zarządzającym i skupić się na aspektach biznesowych klubu.

- Marcin Herra, który posiada bogate doświadczenie w skutecznym działaniu w trudnych i złożonych przedsięwzięciach sportowych, organizacyjnych oraz biznesowych - powiedział prezes Legii Dariusz Mioduski, cytowany przez sport.tvp.pl.

Marcin Herra jest dobrze znany w regionie. Od 2018 roku jest prezesem spółki, która zarządza Areną Gliwice. Przez ten czas pokazał się jako sprawny zarządca. Doprowadził do zorganizowania w gliwickiej hali wielu prestiżowych wydarzeń. To m.in. dzięki jego staraniom w 2019 roku Arena Gliwice gościła uczestników Eurowizji Junior.

czytaj więcej:

Kaplica świętej Barbary

Uroczysta pasterka w Zabytkowej Kopalni Guido

Elektrociepłownia Zabrze

Fortum przekazało miastu ponad 100-letni obiekt

Ofiary przemocy Zabrze

Dwóch zabrzan znęcało się nad swoimi rodzinami

Raca

'- To była prowokacja. Kibice Piasta oskarżają...

Zrzut ekranu 2012 05 21 o 13 15 30

Podium raz za tanie, raz za drogie. Zamieszanie...

Zrzut ekranu 2012 04 13 o 15 37 39

Nowy taryfikator drogowy już od 9 czerwca

Zrzut ekranu 2012 04 25 o 14 58 51

3500 zł dla studenta