Policjanci zatrzymali pseudokibica z Zabrza. W jego mieszkaniu ujawnili 3 kg narkotyków

Śląscy policjanci zatrzymali mężczyznę związanego ze środowiskiem śląskich pseudokibiców. Podczas przeszukania mieszkania mieszkańca Zabrza ujawniono 3 kg narkotyków, broń gazową oraz akcesoria i kominiarki z logo klubu piłkarskiego. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Śląscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Katowic i Zabrza zatrzymali 29-letniego mężczyznę powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców. Podczas przeszukiwania mieszkania zabrzanina ujawniono ponad 3 kg narkotyków – głównie suszu marihuany, ale także amfetaminy i haszyszu.

Wartość narkotyków opiewa na 90 tys. zł

Wartość przejętych narkotyków szacuje się na ok. 90 tysięcy złotych. Policjanci w trakcie inspekcji natrafili także na kominiarki i akcesoria klubowe z logo klubu piłkarskiego, którego mężczyzna był kibicem oraz dwie sztuki broni - prawdopodobnie gazowej, która w najbliższym czasie zostanie przekazana do ekspertyzy.

29-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej:

Pyton królewski w Zabrzu

Pod maską samochodu znalazł pytona królewskiego

Dbajmy o bezpieczeństwo nad wodą

Policja ostrzega: Zachowajmy bezpieczeństwo nad wodą!

Policja

Strzały w Mikulczycach. Trzech mężczyzn zatrzymanych

Pijani rowerzyści w Zabrzu

Pijani rowerzyści na drogach Zabrza

Podtrucie tlenkiem węgla na ul. Osiedleńczej, Zabrze

9 osób, w tym 7 dzieci, podtruło się tlenkiem węgla

35 656679

11-letni Sebastian nie żyje. Policja zatrzymała 41-latka

Komisariat

Znęcał się nad ojcem. Grozi mu 8 lat więzienia