Policjanci zatrzymali 35-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu

Nadużywał alkoholu, wszczynał awantury, znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Pixabay
Policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę

Jak się okazało, gehenna 36-letniej kobiety trwała kilka lat. Jej 35-letni konkubent awanturował się i znęcał się nad nią.

– Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że mężczyzna od stycznia 2020 roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 36-letnią konkubiną. Mężczyzna był znany z nadużywania alkoholu i to właśnie alkohol był jedną głównych przyczyn przemocy w tej rodzinie. Podczas pijackich awantur mężczyzna bił oraz wyzywał swoja partnerkę – informują zabrzańscy policjanci.

35-latek został przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Na podstawie zebranego materiału dowodowego zabrzański sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi za kratami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej:

Zabrzańska policja zatrzymała 53-latka

Groził konkubinie śmiercią. Policja zatrzymała 53-latka

Policjamaczety

Zatrzymania członków zorganizowanej grupy przestępczej

Wnuczek1

Zabrzanka oszukana metodą na "wnuczka"

Polzabrze

Pościg za peugeotem. Policjant musiał użyć broni!

Oszusci zabrze

Uwaga na oszustów w Zabrzu!

Przejście Zabrze Wolności 45

O włos od tragedii na przejściu dla pieszych. Mandat 2500 zł

Dtś zabrze

Od świtu kolizje. DTŚ była zamknięta w obu kierunkach!