Policja zatrzymała 30-latka, który na Zaborzu kopał i uszkodził dwa auta. Był kompletnie pijany. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który na Zaborzu... kopał zaparkowane samochody. Wandal usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia.

Fot. Policja Zabrze
Komisariat III w Zabrzu

Do zdarzenia doszło wieczorem, przed 22, w miniony piątek. – 30-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, jak z nieustalonych przyczyn, wyładowywał swoją złość na samochodach marki Ford i Opel. Mężczyzna z całym impetem kopał w karoserię samochodów i urwał w jednym lusterko. Wartość spowodowanych strat wyceniono na 1600 złotych – informują zabrzańscy policjanci. Jak dodają, zatrzymanie agresywnego mężczyzny było możliwe dzięki reakcji przypadkowego świadka, który widząc co się dzieje, zawiadomił policję.

30-latek został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III, po czym przebadano go na obecność alkoholu. Jak się okazało, mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Całą sobotę trzeźwiał w policyjnym pomieszczeniu dla zatrzymanych. A kiedy już wytrzeźwiał usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do winy, ale nie chciał wyjaśnić, co było powodem jego działania.

Koparka kryptowalut w Zabrzu

Może Cię zainteresować:

Zabrzańska kopalnia kryptowalut była zasilana kradzionym prądem. 68-latkowi grozi teraz więzienie

Autor: Redakcja

24/04/2023

Policjanci zatrzymali 47-latka który miał w mieszkaniu narkotyki

Może Cię zainteresować:

Amfetamina w mieszkaniu? 47-latek z Zabrza usłyszał zarzuty i trafił do aresztu na trzy miesiące

Autor: Redakcja

24/04/2023