Pobił kobietę na śmierć. Tragiczny finał alkoholowej libacji w Zabrzu

Zabrzańscy policjanci zatrzymali sprawcę zabójstwa 31-letniej kobiety. Mężczyzna zaatakował swoją konkubinę podczas kłótni, pobił ją i doprowadził do śmierci.

64 680842

Podejrzany trafił już do aresztu. Za kratami może spędzić resztę życia, gdyż za czyn, którego się dopuścił, grozi mu dożywotnie więzienie. Do zdarzenia doszło 31 października wieczorem w mieszkaniu przy ulicy Bytomskiej w Zabrzu. W trakcie picia alkoholu pokłócił się ze swoją konkubiną i pobił ją, co zakończyło się jej śmiercią.

O zdarzeniu policjantów powiadomiła koleżanka zabitej. Kobieta próbowała skontaktować się z 31-latką, kilkakrotnie do niej dzwoniąc. Podczas kolejnej próby telefon odebrał 43-latek. Na pytanie, dlaczego to on odbiera telefon, odpowiedział, że prawdopodobnie zabił swoją konkubinę. Wtedy o zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Gdy przyjechali na miejsce, 43-latek próbował uciec, jednak został szybko zatrzymany. W chwili zatrzymania miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Policjanci od razu zaczęli wyjaśniać sprawę. Śledczy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili oględziny mieszkania. Podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do zabójstwa konkubiny. Mężczyzna trafił już do aresztu. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za kratkami może on spędzić jednak nawet resztę życia, gdyż za zabójstwo grozi mu dożywotnie więzienie.

czytaj więcej:

Wypadek pijany stacja bp ruda slaska

Widowiskowa kraksa pijanego kierowcy z Zabrza

Policja Zabrze

Okradła znajomych, a miała opiekować się ich mieszkaniem...

Podpalacz złapany

Podpalacz samochodu złapany. Grozi mu do 5 lat więzenia

Wypadek Zabrze

Śmiertelny wypadek w Mikulczycach, jedna osoba nie żyje

Kontrola autobusu

Bezpieczeństwo najważniejsze. Policja kontroluje autokary

reanimacja-mężczyzny-w-zabrzu

52-letni mężczyzna zasłabł w trakcie zakupów

Policja

Są zarzuty dla sprawców czwartkowej strzelaniny