Po co wyjeżdżać? Spędź wakacje na Śląsku!

Wakacje na Śląsku? Czemu nie! Rusza akcja „Promocyjne LATO 2021 w Śląskim”. Turyści mogą załapać się na bezpłatne atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Śląsku Cieszyńskim, w Beskidach i Krainie Górnej Odry oraz w tarnogórskich obiektach UNESCO.

Babolice

Akcja „Promocyjne Lato 2021 w Śląskim” to oferta darmowych usług turystycznych - m.in. zajęcia wspinaczkowe, spływy kajakowe, zwiedzanie z przewodnikiem, bilety wstępu do atrakcji, pobyty w hotelach, z których będą mogli skorzystać turyści, którzy przyjadą w trakcie tegorocznych wakacji do woj. śląskiego.

Atrakcje zostały dobrane specjalnie w takich sposób, aby pokazać turystom walory marek turystycznych, które decydują o ich wyjątkowości i niepowtarzalności. Udział w terenowej eskapadzie z grupą jurajską GOPR, zajęcia jogi na deskach SUP w Beskidach, wspinaczka skałkowa, spływy kajakowe, a także zwiedzanie obiektów UNESCO, to tylko wybrane spośród wielu atrakcji, z których będą mogli bezpłatnie skorzystać turyści, którzy latem wybiorą wakacje w Śląskim.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocyjnej oferty?

Aby skorzystać z promocyjnej oferty regionu, turyści musza spełnić warunki określone w regulaminie akcji promocyjnej np. udokumentować 3-dniowy pobyt z noclegiem lub odwiedzić np. 5 atrakcji turystycznych. Oferty i wymogi są zróżnicowane w zależności od regionu województwa i dostosowywanie do jego potencjału turystycznego.

Tarnowskie Góry. Zabytki UNESCO. Promocja

W ramach biletu wstępu do Sztolni Czarnego Pstrąga będzie można zwiedzić gratis Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach, czyli nasze sztandarowe UNESCO będące również na Szlaku Zabytków Techniki.

Atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

W ramach akcji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej turyści bezpłatnie poznają najciekawsze miejsca na Jurze w asyście przewodnika jurajskiego, wybiorą się na terenową eskapadę z Grupą Jurajską GOPR oraz spróbują wspinaczki skałkowej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Zwiedź Beskidy!

W Beskidach na turystów czekał będzie przewodnik, który zabierze ich na górską wyprawę z elementami bushcraftu, czy do beskidzkiej jaskini. Zachód słońca na deskach SUP na Jeziorze Żywieckim może być również niezapomnianym przeżyciem i wspomnieniem z pobytu w Beskidach.

Odkryj Śląsk Cieszyński i Krainę Górnej Odry

Śląsk Cieszyński i Kraina Górnej Odry przygotowały między innymi oferty darmowych wejść do atrakcji turystycznych, gratisowe spływy kajakowe, pobyty w hotelach, czy pamiątkowe gadżety z regionu.

Oferty w ramach akcji będzie można rezerwować od 9 lipca 2021 r., a cała akcja promocyjna potrwa 2 miesiące – do 15 września, wyjątkowo na Śląsku Cieszyńskim może być aktualna nawet do 15 listopada. Rezerwacji bezpłatnych usług turystycznych w ramach akcji dokonywać będzie można online na stronie portalu turystycznego woj. śląskiego: www.slaskie.travel.

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Ogród Świateł, Legendia

Gdzie się wyrwać na kilka godzin w święta? Podpowiadamy

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Akukuotwarcie3

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Rudzie Śląskiej zaprasza!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Holiday Golden Resort

Rodzinny odpoczynek nad morzem? Tylko Holiday Golden Resort!