Piłkarze ręczni Górnika Zabrze wracają do gry. A klub przygotował licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, ale licytacje na rzecz walki z sepsą wciąż trwają. Pieniądze zbiera też klub piłki ręcznej Górnik Zabrze, który na licytację wystawił wyjątkowe wydarzenie.

Fot. Facebook/ Górnik Zabrze - Krzysztof Kuroń
Piłkarze ręczni Górnika Zabrze

Zwycięzca aukcji otrzyma wyjątkową możliwość spotkania z całą drużyną, odwiedzenia szatni przed treningiem, a nawet okazję do wspólnego treningu z całym zespołem! Na pamiątkę uczynione zostanie również wspólne zdjęcie z drużyną, a także wręczona zostanie oficjalna koszulka klubowa z kompletem autografów całego zespołu i sztabu – informuje zabrzański klub.

Jak podkreślają w klubie, spotkanie odbędzie się w wybranym i uzgodnionym przez klub i zwycięzcę aukcji terminie. Licytację, która zakończy się w piątek, 3 lutego, można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że piłkarze ręczni Górnika, w ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek pokonali Gwardię Opole 32:16 (15:6), a bramki dla zespołu Patrika Liljestranda zdobyli: Mauer 8, Molski, Przytuła po 5, Bachko, Krawczyk po 3, Tokuda, Kaczor, Ilchenko, Rutkowski po 2. W sobotę, 4 lutego, zagrają o ligowe punkty w Tarnowie z Unią. Górnik po trzynastu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli PGNiG Superligi.

Wisniewski przemyslaw venezia

Może Cię zainteresować:

"Młody Wiśnia" z Zabrza podbija Włochy. Błyskawiczny awans Przemysława Wiśniewskiego do Serie A

Autor: Robert Czykiel

24/01/2023

Lukas Podolski

Może Cię zainteresować:

Lukasowi Podolskiemu urodziła się córeczka. To trzecie dziecko gwiazdy Górnika Zabrze

Autor: Katarzyna Pachelska

21/01/2023