Ostatni dzień lodowiska przy ratuszu. Urząd miejski zaprasza do skorzystania z zimowej atrakcji

Urząd Miejski w Zabrzu poinformował, że od 1 marca zamknięte zostanie lodowisko, zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich w sąsiedztwie zabrzańskiego Ratusza. Atrakcje będzie czynna do godziny 21.00 we wtorek, 28 lutego.

UM w Zabrzu
Lodowisko

Lodowisko przy ulicy Powstańców Śląskich zostało uruchomione na początku grudnia 2022 roku. Atrakcja była czynna przez cały tydzień w wyznaczonych godzinach. Dzisiaj, 28 lutego zimowa atrakcja zostanie zamknięta, aż do następnego sezonu zimowego.

W tygodniu lodowisko było czynne w godzinach 10-21. Natomiast od 13 do 14 zaplanowana była przerwa techniczna. Godzina jazdy na tafli kosztowała mieszkańców miasta jedynie dwa złote. Goście spoza Zabrza za godzinę jazdy płacili 5 zł, a uprawnieni do zniżki – 3 zł. Korzystający z tafli mieli również możliwość wypożyczyć na miejscu łyżwy. Ich wynajęcie będzie kosztowało 7 zł.

- Zabrzańskie lodowisko ma 300 m kw. powierzchni, realizator przedsięwzięcia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu zapewnia, że korzystanie z niego jest bezpieczne - informuje zabrzański magistrat.

Pracownicy atrakcji przez cały sezon pilnowali, by liczba jeżdżących na łyżwach gwarantowała odpowiedni komfort jazdy.

Lodowisko zabrze

Może Cię zainteresować:

Lodowisko w Zabrzu zaprasza na łyżwy! Ślizgawka już otwarta

Autor: Urszula Gołkowska

11/12/2022