Oficjalnie: Górnik Zabrze dokończy sezon w komplecie

Górnik podpisał aneksy z siedmioma piłkarzami, których umowy obowiązywały do końca czerwca...
Górnik zabrze drużyna

To już pewne. Górnik podpisał aneksy z siedmioma piłkarzami, których umowy obowiązywały do końca czerwca. Zabrzanie dokończą więc sezon z niezmienioną kadrą - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Aneksy podpisali wszyscy zawodnicy, którym zaproponowano przedłużenie umów, a ich kontrakty miały wygasnąć właśnie dzisiaj 30 czerwca. Wspomniane aneksy dotyczą: Igora Angulo, Erika Jirki, Greków Stavrosa Vasilantonopoulosa i Georgiosa Giakoumakisa oraz Polaków Szymona Matuszka, Davida Kopacza i Kamila Zapolnika. Warto przypomnieć, że już wcześniej w związku ze spełnieniem zapisów automatycznie przedłużona została umowa Martina Chudego.

Na mocy porozumień zawodnicy będą reprezentowali Górnika do końca bieżącego sezonu. Będą oni mogli zagrać we wszystkich lipcowych meczach: - Zależało nam na tym, aby sezon dokończyć tym samym składem, który tak udanie prezentuje się w tym roku. Bardzo szybko, bo już kilkanaście dni temu osiągneliśmy z wszystkimi ustne porozumienia. W ostatnich dniach wszystko zostało sformalizowane - powiedział Dariusz Czernik, prezes zarządu Górnika Zabrze.

Do zakończenia sezonu pozostały cztery mecze. Ostatni z nich rozegrany zostanie 18 lipca w Zabrzu z Zagłębiem Lubin.

Źródło: Górnik Zabrze