Obywatel Ukrainy był bardzo pobudzony. Co policjanci znaleźli w jego mieszkaniu?

W niedzielę krótko po godzinie 22:00 dyżurny zabrzańskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który ma być nietrzeźwy i leżeć na chodniku w rejonie ulicy Bytomskiej.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Na miejsce skierowano policjantów. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, okazało się, że mężczyzna wstał, jednak jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem narkotyków.

Był wyraźnie pobudzony i zachował się irracjonalnie, krążąc wokół swojego samochodu, który był zaparkowany obok. Nie reagował też na polecenia wydawane przez policjantów. Z uwagi na swoje zachowanie mężczyzna został obezwładniony.

Okazało się, że to 40-letnie obywatel Ukrainy a w jego samochodzie mundurowi ujawnili woreczek z niewielką ilością amfetaminy. W trakcie dalszych czynności policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy ustalili miejsce jego zamieszkania, a następnie udali się tam w celu przeszukania lokalu.

Jak się okazało w mieszkaniu również znalezione narkotyki w postaci blisko 300 gramów marihuany. Narkotyki należały do współlokatora czterdziestolatka, 29-letniego mieszkańca Zabrza. Obydwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Starszy z nich zarzut posiadania narkotyków a młodszy zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

czytaj więcej:

Narkotyki w Zabrzu

Policjanci zatrzymali pseudokibica z 3 kg narkotyków

Ecstasy 1

Policjanci z Zabrza przejęli hurtową ilość tabletek ecstasy

Papierosy3

Sprytnie ukryli przemycane papierosy. Zobaczcie gdzie

Wypadek a4 gliwice

Groźny wypadek na A4. Zderzenie ciężarówek,...

pijany kierowca zabrze

Obywatelskie zatrzymanie. Kierowca był kompletnie pijany

Policja zabrze zatrzymany

Ukradli ze sklepu 32 puszki piwa i pobili...

Trucam

Jechał 101 km/h w terenie zabudowanym. Został...