Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu ma swój podcast. „Podjęliśmy decyzję, by opowiedzieć o tym, co robimy”

Ulubiona książka, komiks, gazeta lub audiobook – w tradycyjnej papierowej formie, internetowo lub na czytniku? Wiele możliwości, miliony historii i masa chwil do przeżycia. To lubią czytelnicy. A są jeszcze podcasty, na przykład „Rwetes z rewersem w tle” zabrzańskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Pixabay
Zabrzańska biblioteka ma swój podcast

Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu oferuje nie tylko setki książek, które pozwolą oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Chcąc popularyzować czytelnictwo, zdradza tajniki swej pracy.

Lubimy być w stałym kontakcie z naszymi czytelnikami. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, by o tym, co robimy opowiedzieć w naszym podcaście – wyjaśniają w bibliotece.

„Rwetes z rewersem w tle” jest podcastem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, w którym opisane są działania biblioteki i to, czym na co dzień się zajmujemy. Nasz podcast znajdziecie na Spotify, Google Podcast, Apple Podcasty. Możecie go także odsłuchać na naszym kanale Youtube. Zachęcamy również do jego subskrypcji na platformie, na której słuchacie tak, by nie przegapić następnych odcinków – zachęca Miejska Biblioteka Publiczna.

Dodajmy, że w siódmym już odcinku „Rwetesu z rewersem w tle” biblioteka poleca „Książki nie tylko na lato”.

czytaj więcej:

Muzeum Górnictwa Węglowego

„Przed i po. Tadeusz Różewicz”. Literacka konferencja

20150701 100827

Egzamin gimnazjalny. Zabrze słabo, Gliwice...

Gliwiccy seniorzy przywieźli 29 medali!

GST

Startują 26. Gliwickie Spotkania Teatralne

Zaginiony york

Zaginął Rubi, piesek rasy York. Dzieci bardzo...

Zrzut ekranu 2015 03 31 godz 12 30 54

Tydzień w Gliwicach 095

Zrzut ekranu 2015 03 30 godz 22 40 35

Tydzień w Gliwicach 063