Kupiłeś huśtawkę w Kauflandzie? Sprawdź czy musisz ją zwrócić.

Kaufland wycofuje ze sprzedaży jeden ze swoich produktów. Chodzi o huśtawkę 3 w 1, która może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci. Huśtawka była dostępna w sklepach tej sieci przez ponad trzy lata.

Huśt

W komunikacie przygotowanym przez sieć czytamy: Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt:

Huśtawka dla dzieci 3 w 1

GTIN (Kod EAN) 4337185020933

w sprzedaży w sklepach Kaufland od 06.03.2017 do 26.08.2020

W przypadku wymienionego produktu klipsy środkowego elementu (patrz zaznaczenia na zdjęciu) mogą w pewnych okolicznościach się złamać, przez co małe dzieci (6 - 36 miesięcy) mogą się ześlizgnąć i zranić.

Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do niniejszego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem.

Jeżeli zakupiliście taką huśtawkę możecie ją zwrócić w każdym markecie Kaufland, także bez okazywania paragonu. Kaufland gwarantuje zwrot pieniędzy za zakup.

W przypadku pytań dla klientów dostępna jest bezpłatna Infolinia Kaufland: 800 300 062 (czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 i w soboty od 08:00 do 17:00).

czytaj więcej:

Tradycje kulturowe górniczych orkiestr dętych z Górnego Śląska na Krajowej liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego

Górnicze orkiestry kulturowym dziedzictwem. Oficjalnie

Hotel Admiralspalast w Zabrzu

Admiralspalast zostanie zrewitalizowany. Ogłoszono przetarg

Ulica Wolności w Zabrzu

Remont torowiska na ulicy Wolności. Uwaga na utrudnienia

Węgiel

Kolejne oszustwo „na węgiel”. Oto sztuczki przestępców

Ulewa1111

W sobotę kolejne załamanie pogody. Jak...

Dsc08900

Chciał oszczędzić kilka złotych, teraz grozi mu...

Kwk sosnica

Początek afery na Kopalni Sośnica-Makoszowy....