Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużyny sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem Górnik Zabrze.

Górnik Zabrze Zdjęcie Główne

Ośrodek Kibiców Razem Górnika Zabrze powstał w 2015 roku i stał się uzupełnieniem dla środowiska sympatyków skupionego wokół jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki nożnej.

Od początku jednoczy fanów Górnika, aktywizując edukacyjnie i społecznie lokalną społeczność. Ośrodek jest zawsze otwarty, a kibice z Zabrza dbają, aby można było w nim spotkać ciekawych gości.

Podobnie jak inne kluby, także ośrodek Kibice Razem Górnika był i jest bardzo aktywny w czasie pandemii Covid-19. W pomieszczeniach należących do KR składowano maseczki, żywność i najbardziej potrzebne rzeczy, które przydawały się w codziennej pracy medykom.

Dla najmłodszych skierowany jest projekt „Wakacje z ośrodkiem KR Górnik Zabrze”, w ramach którego łączona jest aktywność fizyczna z oglądaniem meczów

Największa Inicjatywa, która zyskała rozgłos dotyczyła organizacji przez zabrzański ośrodek Kibice Razem, klubową akademię piłkarską oraz biuro podróży wyprawy górskiej w Beskid Śląski. Udział w niej wzięło 200 młodych zawodników z roczników 2004-2010 wraz z trenerami i opiekunami.

czytaj więcej:

Van den hurk gornik zabrze

Górnik ruszył na polowanie. Ci piłkarze uratują Ekstraklasę?

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Lentner roman gornik zabrze

Złe wieści z Berlina. Legenda Górnika Zabrze ciężko choruje

Poldi

Pan piłkarz Podolski błysnął geniuszem

Hokejowe Mistrzostwa Świata Tychy

W Tychach Polacy zagrają w Hokejowych Mistrzostwach Świata

Kks

W Górniku znalazło się miejsce dla piłkarek

24b8f09bf5343e0baa31fe10f58c6ff2

Kibice nie zawiedli. Doping na poziomie