Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużyny sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem Górnik Zabrze.

Górnik Zabrze Zdjęcie Główne

Ośrodek Kibiców Razem Górnika Zabrze powstał w 2015 roku i stał się uzupełnieniem dla środowiska sympatyków skupionego wokół jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki nożnej.

Od początku jednoczy fanów Górnika, aktywizując edukacyjnie i społecznie lokalną społeczność. Ośrodek jest zawsze otwarty, a kibice z Zabrza dbają, aby można było w nim spotkać ciekawych gości.

Podobnie jak inne kluby, także ośrodek Kibice Razem Górnika był i jest bardzo aktywny w czasie pandemii Covid-19. W pomieszczeniach należących do KR składowano maseczki, żywność i najbardziej potrzebne rzeczy, które przydawały się w codziennej pracy medykom.

Dla najmłodszych skierowany jest projekt „Wakacje z ośrodkiem KR Górnik Zabrze”, w ramach którego łączona jest aktywność fizyczna z oglądaniem meczów

Największa Inicjatywa, która zyskała rozgłos dotyczyła organizacji przez zabrzański ośrodek Kibice Razem, klubową akademię piłkarską oraz biuro podróży wyprawy górskiej w Beskid Śląski. Udział w niej wzięło 200 młodych zawodników z roczników 2004-2010 wraz z trenerami i opiekunami.

czytaj więcej:

Hokejowe Mistrzostwa Świata Tychy

W Tychach Polacy zagrają w Hokejowych Mistrzostwach Świata

Nie żyje Jan Gomola

Górnik Zabrze stracił legendę. Nie żyje Jan Gomola

Gornik

Górnik bezlitosny dla rywali. Idealny początek roku

Kks

W Górniku znalazło się miejsce dla piłkarek

IMG 5918

Górnik pożegnał Turcję remisem. Strzelił Podolski

C6

Górnik poleciał do Turcji z nowym piłkarzem

24b8f09bf5343e0baa31fe10f58c6ff2

Kibice nie zawiedli. Doping na poziomie