Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużyny sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem Górnik Zabrze.

Górnik Zabrze Zdjęcie Główne

Ośrodek Kibiców Razem Górnika Zabrze powstał w 2015 roku i stał się uzupełnieniem dla środowiska sympatyków skupionego wokół jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki nożnej.

Od początku jednoczy fanów Górnika, aktywizując edukacyjnie i społecznie lokalną społeczność. Ośrodek jest zawsze otwarty, a kibice z Zabrza dbają, aby można było w nim spotkać ciekawych gości.

Podobnie jak inne kluby, także ośrodek Kibice Razem Górnika był i jest bardzo aktywny w czasie pandemii Covid-19. W pomieszczeniach należących do KR składowano maseczki, żywność i najbardziej potrzebne rzeczy, które przydawały się w codziennej pracy medykom.

Dla najmłodszych skierowany jest projekt „Wakacje z ośrodkiem KR Górnik Zabrze”, w ramach którego łączona jest aktywność fizyczna z oglądaniem meczów

Największa Inicjatywa, która zyskała rozgłos dotyczyła organizacji przez zabrzański ośrodek Kibice Razem, klubową akademię piłkarską oraz biuro podróży wyprawy górskiej w Beskid Śląski. Udział w niej wzięło 200 młodych zawodników z roczników 2004-2010 wraz z trenerami i opiekunami.

czytaj więcej:

Jakub Bogacz

Kolejny nowy zawodnik w Górniku. Tym razem to lewoskrzydłowy

Damian Przytuła został nominowany w kategorii Boczny rozgrywający sezonu

Czterech szczypiornistów Górnika nominowanych do Gladiatorów

Podolski essen gornik

Górnik Zabrze pokazał klasę w Niemczech

314389597 5720690257991855 4024655080849986748 n

Górniku, coś ty narobił?! Koszmarny finisz w Ekstraklasie

Amicitia zurych gornik zabrze

Wielkie rozczarowanie w Zabrzu. Górnik odpadł z pucharów

Sklep Górnika Zabrze w Platanie

W Zabrzu powstał nowy Sklep Kibica Górnika

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!