Kibice razem nie tylko ze sportowcami

Bycie kibicem to nie tylko dopingowanie swojej ulubionej drużyny sportowej. To także wspieranie i pomaganie potrzebującym w okolicy, co wielokrotnie już udowodnili członkowie ośrodka Kibice Razem Górnik Zabrze.

Górnik Zabrze Zdjęcie Główne

Ośrodek Kibiców Razem Górnika Zabrze powstał w 2015 roku i stał się uzupełnieniem dla środowiska sympatyków skupionego wokół jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej piłki nożnej.

Od początku jednoczy fanów Górnika, aktywizując edukacyjnie i społecznie lokalną społeczność. Ośrodek jest zawsze otwarty, a kibice z Zabrza dbają, aby można było w nim spotkać ciekawych gości.

Podobnie jak inne kluby, także ośrodek Kibice Razem Górnika był i jest bardzo aktywny w czasie pandemii Covid-19. W pomieszczeniach należących do KR składowano maseczki, żywność i najbardziej potrzebne rzeczy, które przydawały się w codziennej pracy medykom.

Dla najmłodszych skierowany jest projekt „Wakacje z ośrodkiem KR Górnik Zabrze”, w ramach którego łączona jest aktywność fizyczna z oglądaniem meczów

Największa Inicjatywa, która zyskała rozgłos dotyczyła organizacji przez zabrzański ośrodek Kibice Razem, klubową akademię piłkarską oraz biuro podróży wyprawy górskiej w Beskid Śląski. Udział w niej wzięło 200 młodych zawodników z roczników 2004-2010 wraz z trenerami i opiekunami.

czytaj więcej:

Górnik Zabrze

Szczypiorniści Górnika rozpoczęli akcję „Młody mistrz”

Turniej im Ernesta Pohla

Młodzi piłkarze Górnika wygrali turniej im. Ernesta Pohla

Hokejowe Mistrzostwa Świata Katowice

Katowice - reprezentacja Polski kobiet zagra w Hokejowych MŚ

Lukas Podolski był najlepszym zawodnikiem w meczu Górnik Zabrze - Cracovia

Podolski w formie, więc Górnik wygrywa. Cracovia rozbita

272278323 4883800105014212 3435204751201789917 n

To już przesądzone. Górnik Zabrze traci gwiazdę

Podolski

Lukas Podolski odejdzie z Górnika Zabrze?

Marcin Lijewski

Ślonsko godka sprawdzianem dla szczypiornistów Górnika