Jutro w Wiatraku zagra KęKę, w sobotę Nocny Kochanek. Zobacz repertuar na październik

Już w najbliższy weekend dwa koncerty w CK Wiatrak. Poniżej prezentujemy repertuar na cały miesiąc.

KEKESTRONA

KęKę swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy w 2013 r, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

Teraz po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. "SIARA" to 12 wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie.

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

PAŹDZIERNIK

czytaj więcej:

Lodowisko w Zabrzu1

Miejskie lodowisko zaprasza amatorów łyżew!

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Holiday Golden Resort

Rodzinny odpoczynek nad morzem? Tylko Holiday Golden Resort!

1140x640 1

Jurapark w Krasiejowie – cały dzień rodzinnej rozrywki!