Jutro w Wiatraku zagra KęKę, w sobotę Nocny Kochanek. Zobacz repertuar na październik

KEKESTRONA

Już w najbliższy weekend dwa koncerty w CK Wiatrak. Poniżej prezentujemy repertuar na cały miesiąc.

KęKę swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy w 2013 r, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

Teraz po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. "SIARA" to 12 wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. 

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie. 

Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album "Stosunki Międzynarodowe". Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

PAŹDZIERNIK

czytaj więcej:

Park miliona świateł1

Niesamowite widowisko na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Koncert fot pixabay

Zabrze Summer Festival. Sprawdź program imprezy

Logo bistro

Bistro "Za progiem". Na mieście, a jak w domu.

98e0cdd4e0bdb1a2d8e1cded7f0b007c

Przyjdź na Retro Party w Rock'a Club!

Covery

Lady Gaga też gra rocka

404325 2945199107008 1172167705 32393638 723318868 n

Leśne powietrze w Twoim mieście