Jeden weekend i aż trzy niezwykłe wydarzenia w Spodku! Zwierzęta, rośliny, minerały!

Jeden weekend i aż trzy wydarzenia! Jeśli lubisz jaszczurki, pająki, insekty, jeśli chcesz kupić piękne rośliny domowe w niezwykłych doniczkach albo cudowne minerały i biżuterię musisz być w katowickim Spodku w sobotę i niedzielę, 11 i 12 września!

Giełda Terrarystyczno-Akwarystyczna

Spotkanie z egzotyką! Podczas tego wydarzenia będzie można podziwiać niezwykłe okazy zwierząt z odległych zakątków świata! Do Spodka powinni się wybrać wszyscy miłośników ptaszników, jaszczurek, mięczaków, żółwi, pajęczaków, węży, skorpionów, gekonów, kameleonów, modliszek czy chrząszczy! Podczas imprezy możliwy będzie zakup akcesoriów zarówno z zakresu terrarystyki jak i akwarystyki!

11 września, godz. 10.00-18.00
Bilety ONLINE: https://ticketexpo.online

Jungle Bazaar - kiermasz kwiatowy

Zielone targi, a w ich ofercie szeroki wybór roślin doniczkowych, przepięknych donic i akcesoriów, które z pewnością przydadzą się każdemu miłośnikowi domowej dżungli. W asortymencie znajdą się również dodatki do wystroju wnętrz oraz naturalne kosmetyki i biżuteria, której projektanci czerpią inspiracje z natury.

11-12 września, godz. 10.00-18.00
WSTĘP BEZPŁATNY

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości

Giełda to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie.

Tego nie znajdziecie w sklepach! Spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów, zobaczycie okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię.

11-12 września, godz. 10.00-18.00
Bilety ONLINE: https://ticketexpo.online