Jak odzyskać zdrowie we śnie? Poznaj Valde!

Sen jest niezwykle istotną częścią naszego życia. Człowiek nie jest w stanie przetrwać bez snu. Jeżeli ktoś myśli, że to, jak śpimy nie ma znaczenia, a sen jest tylko snem, jest w błędzie.

Poduszki valde art1

Sen jest prywatnym terapeutą naszego organizmu.

We śnie:
- uczymy się,
- analizujemy,
- odpoczywamy,
- leczymy się,
- nabieramy sił,
- regenerujemy,
- odkrywamy nowe możliwości.

Sen może być też dla nas destrukcyjny, męczący, odbierać nam siły i perspektywy, a nawet wydłużać stan depresji.

Kiedy sen staje się naszą zmorą i destrukcją? Otóż odpowiednie współczynniki mają zasadniczy wpływ na to jak śpimy, a to, jak śpimy, ma wpływ na cały proces, jakim jest sen.

Organizm musi mieć szansę na odpoczynek

Szalenie ważne jest, by organizm miał szansę wypocząć! Łóżko, na którym śpimy ma ogromne znaczenie. Jego wielkość, umiejscowienie, a przede wszystkim - jego zawartość. Materac będący naszym łóżkiem jest odpowiednikiem jakości snu. Jeżeli jest stary, niewygodny, za twardy, za miękki, to nie mamy szans na zdrowy i wygodny sen. Noc zaczyna być męczącym aspektem naszego dnia, pojawia się nawet niechęć do położenia się spać, co wydłuża nasze zmęczenie.

Valde posiada w ofercie materace o bardzo dłużej wytrzymałości, pięciu stopniach twardości i systemie piankowym memory. W ofercie są również materace tworzone „indywidualnie” pod osobę, która ma na nim spać.

Odpowiednie podparcie dla kręgosłupa

Jeżeli myślimy o łóżku, to analogicznie myślimy o materacu do spania. Ale nie możemy zapomnieć o naszej szyi, która dźwiga głowę i jest narażona na najpoważniejsze urazy.

Aby móc odpowiednio odpocząć i spać, by się zregenerować, powinniśmy umożliwić sobie odpowiednie podparcie dla kręgosłupa szyjnego i głowy. Valde posiada ponad 11 modeli poduszek ortopedycznych, a liczba modeli została stworzona właśnie z myślą o różnorodności każdego z nas, jak i różnych preferencjach i potrzebach.

Jeżeli nasze ciało i głowa są niepoprawnie ułożone, nie mamy co liczyć na regenerujący sen. Sen nie pomoże nam odzyskać zdrowia w takiej postaci. Nasze ciało będzie napięte przez co najmniej 8 godzin, a w efekcie wstaniemy zmęczeni, starsi, bez pomysłów i nerwowi.

Jest na to rozwiązanie! Jeżeli zainwestujemy w nasze zdrowie we śnie, w odpowiednią poduszkę ortopedyczną i materac, to wstaniemy inni, lepsi, zdrowsi.

Jak skrócić proces zasypiania

Nasza odporność jest uzależniona od możliwości regeneracji organizmu. Czy wiesz, że na poduszkach i materacach Valde jesteś w stanie skrócić proces zasypiania i zyskać zdrowie oraz regenerację organizmu w znacznie krótszym czasie niż 8 godzin? Cały proces produkcji leczniczych produktów Valde został ukierunkowany na odzyskanie zdrowia, w sposób zauważalny już po kilku dniach.

Nie zapominajmy o istocie zdrowego snu dla naszych dzieci. Pamiętajmy, że dzieci kształtują układ kostny bardzo długo. Często śpią krzywo, przebudzają się, wstają długo i są rozdrażnione. Odpowiednie poduszki ortopedyczne i prawdziwie relaksująco-lecznicze materace Valde są dla nich niezbędne.

Odzyskaj zdrowie we śnie na poduszkach i materacach ortopedycznych Valde.

VALDE
ul. Marii Kazimiery 20 lok.9
01-641 Warszawa
Infolinia: 502677108
https://www.valde.pl/
bok@valde.pl