Groźny wypadek na ulicy Ofiar Katynia

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Ofiar Katynia. W wyniku zdarzenia dwóch pojazdów osobowych, jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci prowadzili czynności na miejscu zdarzenia i obecnie wyjaśniają jego wszelkie okoliczności.

Zabrze wypadek

Wczoraj, krótko po godzinie 14:00 otrzymano zgłoszenie o groźnym zdarzeniu drogowym na ulicy Ofiar Katynia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-letnia kierująca pojazdem marki Volkswagen, nieprawidłowo wykonała manewr wymijania i doprowadziła do zderzenia z jadącym z na przeciwka pojazdem marki BMW, kierowanym przez 29-latka.

W wyniku zdarzenia na skutek odniesionych obrażeń kierująca Volkswagenem, została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, funkcjonariusze straży pożarnej, a także technik kryminalistyczny. Na czas trwania czynności wykonywanych na miejscu, został wstrzymany ruch od ulicy Brygadzistów, do ronda im. Henckela Donnersmarcka.

Czynności w sprawie trwają, a policjanci ponownie zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, a także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Zdjęcie i źródło: www.zabrze112.pl