Dominika Syczyńska z Gliwic zwyciężyła w 8. edycji Fashion Designer Awards!

Dominiska syczynska

W kwietniu pisaliśmy o sukcesie gliwiczanki Dominiki Syczyńskiej, która dostała się do finałowej dziesiątki prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards. W środę, w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji FDA. Młodzi projektanci zaprezentowali kolekcje w klimacie “Tribiute to colours”. Mamy przyjemność ogłosić, że to właśnie Dominika Syczyńska zwyciężyła w konkursie!

Uznanie jury (m.in.: Joanny Horodyńskiej, Michała Szulca, Doroty Williams, Macedemian Girl, Agnieszki Maciejak, Lidii Kality, duetu Bizuu, Tomasza Ossolińskiego, Andrzeja Fodera, Mariety Żukowskiej, Pauliny Sykut - Jeżyny) zyskał projekt, który był połączeniem oryginalnego pomysłu i rękodzieła. Projektantka samodzielnie stworzyła tkaniny, wykorzystała do tego tradycyjne rzemiosło i nowinki techniczne. Kreacje z materiału wtopionego w metalową siatkę to majstersztyk. Kolekcja Dominiki Syczyńskiej była bezkonkurencyjna.

- Tam gdzie jest rywalizacja, konkurs, trudno wybrać zwycięzcę. Dominka Syczyńska wykonała ogromną pracę i podczas konkursu szalenie się rozwinęła. Jej kolekcja była spójną całością i ta nagroda jest jak najbardziej zasłużona – powiedziała Macademian Girl.

  • Jest tak jak sobie wymarzyłam. Ciężko pracowałam, by stanąć na podium. Cieszę się, że dostałam ogromny kredyt zaufania od tak zacnego grona jury. Dziękuję - mówiła Dominika Syczyńska. I zapowiedziała, że to dopiero początek.
Dominika Syczyńska z Gliwic zwyciężyła

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

czytaj więcej:

Policja

Krwawy finał wesela. Kobieta wróciła i zabiła...

Politechnika slaska

Na Politechnice powstanie ważny ośrodek badawczy

Cechownia 0

Ruszył kompleksowy remont budynku dawnej Cechowni

Pogoda zabrze

Gwałtowna zmiana pogody. Meteorolodzy...

14030878 10208386071784185 248468264 n

Obchodzimy kolejną rocznicę wybuchu I powstania...

Pszczynska gliwice

Uwaga kierowcy! Trwa budowa kanalizacji...

Burza

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych...