Dominika Syczyńska z Gliwic zwyciężyła w 8. edycji Fashion Designer Awards!

Dominiska syczynska

W kwietniu pisaliśmy o sukcesie gliwiczanki Dominiki Syczyńskiej, która dostała się do finałowej dziesiątki prestiżowego konkursu Fashion Designer Awards. W środę, w Teatrze Palladium odbył się wielki finał 8. edycji FDA. Młodzi projektanci zaprezentowali kolekcje w klimacie “Tribiute to colours”. Mamy przyjemność ogłosić, że to właśnie Dominika Syczyńska zwyciężyła w konkursie!

Uznanie jury (m.in.: Joanny Horodyńskiej, Michała Szulca, Doroty Williams, Macedemian Girl, Agnieszki Maciejak, Lidii Kality, duetu Bizuu, Tomasza Ossolińskiego, Andrzeja Fodera, Mariety Żukowskiej, Pauliny Sykut - Jeżyny) zyskał projekt, który był połączeniem oryginalnego pomysłu i rękodzieła. Projektantka samodzielnie stworzyła tkaniny, wykorzystała do tego tradycyjne rzemiosło i nowinki techniczne. Kreacje z materiału wtopionego w metalową siatkę to majstersztyk. Kolekcja Dominiki Syczyńskiej była bezkonkurencyjna.

- Tam gdzie jest rywalizacja, konkurs, trudno wybrać zwycięzcę. Dominka Syczyńska wykonała ogromną pracę i podczas konkursu szalenie się rozwinęła. Jej kolekcja była spójną całością i ta nagroda jest jak najbardziej zasłużona – powiedziała Macademian Girl.

  • Jest tak jak sobie wymarzyłam. Ciężko pracowałam, by stanąć na podium. Cieszę się, że dostałam ogromny kredyt zaufania od tak zacnego grona jury. Dziękuję - mówiła Dominika Syczyńska. I zapowiedziała, że to dopiero początek.
Dominika Syczyńska z Gliwic zwyciężyła

Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku!

czytaj więcej:

Europa centralna

Święto w sobotę. Zobacz komu przysługuje dzień...

Klucze

Na Sikorniku znaleziono klucze

Plakatschronisko2

Bierz zwierzaka i na piknik! MZUK zaprasza

Future shorts spring gliwice1

FUTURE SHORTS SPRING 2015 w AMOKU

Tydzień w Gliwicach 113

Socha forum gliwice

CH FORUM wzywa: Zmień swoje życie!

Zrzut ekranu 2015 03 31 godz 10 35 38

Tydzień w Gliwicach 079