Darmowe zajęcia podczas ferii w Zabrzu - spróbujcie Capoeiry!

Darmowe treningi ogólnorozwojowe oparte na brazylijskiej sztuce walki Capoeira - to propozycja spędzenia ferii w mieście. Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek.

Capoeira Camangula Zabrze zaprasza na zajęcia podczas ferii zimowych. Plan zajęć zawiera atrakcyjne, rozwijające fizycznie ćwiczenia, w pełni mobilizujące i angażujące do aktywności ruchowej. Capoeira - czyli unikalne połączenie walki, muzyki, akrobatyki i tańca pozwala na uaktywnienie każdej części ciała i każdego mięśnia. Zajęcia podczas ferii przeznaczone są dla najmłodszych - od 10 roku życia, ale szkoła zaprasza też młodzież i dorosłych do spróbowania tej formy aktywności ruchowej.

Podczas treningów najmłodsi poznają trening koordynacyjny, szybkościowo-gibkościowy, korekcję postawy, dla młodzieży przewidziano trening siłowy, akrobatyczny i funkcjonalny pod inne sporty - na przykład parkour czy skating, zaś zajęcia dla dorosłych to ogólnorozwojówka i szkoła pleców.

- Wszystko to w rytmie muzyki, z wykorzystaniem technik brazylijskiej sztuki walki Capoeira oraz w towarzystwie osób zafascynowanych sportem - zachęcają organizatorzy.

Treningi prowadzone są w ZSO nr 5 w Zabrzu przy ulicy Piłsudskiego 29 w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.30 do 20.00.

Więcej szczegółów uzyskacie pod numerami telefonów 514 363 333 oraz 666 334 270.