Dąbrowscy przedłużają umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze

Znany i renomowany dealer samochodowy marek Renault, Nissan oraz Dacia, związał się z Górnikiem nową umową marketingową na kolejny sezon.

Zrzut ekranu 2021 08 6 o 11 15 50

Firma, mająca swoje salony w Zabrzu oraz Bytomiu, trzy lata temu została jednym ze sponsorów 14-krotnych Mistrzów Polski. Teraz współpracę przedłużono o kolejny rok. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca bieżącego sezonu.

Porozumienie podpisali Piotr Dąbrowski, prezes zarządu Grupy Dąbrowscy, oraz Dariusz Czernik, prezes zarządy Górnika. W ramach świadczeń sponsor będzie miał do dyspozycji jedną z lóż na stadionie im. Ernesta Pohla. Ponadto reklama firmy będzie eksponowana na wielu nośnikach, w tym między innymi na bandach LED.

Historia firmy sięga 1990 roku. W początkowym okresie zajmowała się tylko sprzedażą części zamiennych do samochodów produkcji krajowej. Wraz z dynamicznym wzrostem sprzedaży i rozwojem firmy wybudowano nowy salon, którego uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji przy ulicy Wolności nastąpiło w 1998 roku.

We wrześniu 2004 roku rozpoczęto budowę nowego salonu Dacia, by uroczyście zainaugurować sprzedaż tej marki w lutym 2005 roku, w 2007 została podpisana umowa dealerska z marką Nissan, co pozwoliło firmie rozszerzyć asortyment oferowanych pojazdów o nowe atrakcyjne modele.


czytaj więcej:

Pierwszym rywalem Górnika będzie AEK Ateny

Wkrótce pierwszy mecz Górnika w Lidze Europejskiej

Jan urban

Jan Urban na dłużej w Górniku. Jak Podolski - do 2025 roku

Turniej odbył się w hali MOSiR

Juniorzy Górnika wygrali międzynarodowy turniej

Polska reprezentacja na MŚ

Zabrzanka z kolejnym medalem mistrzostw świata

Piłkarze ręczni Górnika Zabrze przegrali dwa ostatnie mecze

Przerwa źle wpłynęła na szczypiornistów Górnika Zabrze

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Kadra s2016 17

Siatkarki KŚ AZS Politechniki Śląskiej wznowiły...