Dąbrowscy przedłużają umowę sponsorską z Górnikiem Zabrze

Znany i renomowany dealer samochodowy marek Renault, Nissan oraz Dacia, związał się z Górnikiem nową umową marketingową na kolejny sezon.

Zrzut ekranu 2021 08 6 o 11 15 50

Firma, mająca swoje salony w Zabrzu oraz Bytomiu, trzy lata temu została jednym ze sponsorów 14-krotnych Mistrzów Polski. Teraz współpracę przedłużono o kolejny rok. Nowa umowa obowiązywać będzie do końca bieżącego sezonu.

Porozumienie podpisali Piotr Dąbrowski, prezes zarządu Grupy Dąbrowscy, oraz Dariusz Czernik, prezes zarządy Górnika. W ramach świadczeń sponsor będzie miał do dyspozycji jedną z lóż na stadionie im. Ernesta Pohla. Ponadto reklama firmy będzie eksponowana na wielu nośnikach, w tym między innymi na bandach LED.

Historia firmy sięga 1990 roku. W początkowym okresie zajmowała się tylko sprzedażą części zamiennych do samochodów produkcji krajowej. Wraz z dynamicznym wzrostem sprzedaży i rozwojem firmy wybudowano nowy salon, którego uroczyste otwarcie w nowej lokalizacji przy ulicy Wolności nastąpiło w 1998 roku.

We wrześniu 2004 roku rozpoczęto budowę nowego salonu Dacia, by uroczyście zainaugurować sprzedaż tej marki w lutym 2005 roku, w 2007 została podpisana umowa dealerska z marką Nissan, co pozwoliło firmie rozszerzyć asortyment oferowanych pojazdów o nowe atrakcyjne modele.


czytaj więcej:

Erwin Wilczek

Z Górnikiem zdobył niemal wszystko, był legendą klubu

Turniej im Ernesta Pohla

Młodzi piłkarze Górnika wygrali turniej im. Ernesta Pohla

Pasternak vs simon portale

Pomysł walki na gołe pięści zrodził się na Śląsku

Lukas Podolski

"My jesteśmy chłopcy z Zabrza". Podolski...

Lions

Gliwice Lions pokonali AZS Silesia Rebels w...

Set Width640 z2

Małgorzata Socha na trybunach. Niezwykłe...

Gaf

Zawodnik GAF został powołany do Reprezentacji...