Śląskie zostanie podzielone? Czy PiS uratuje kopalnie? Czy 500 zł wystarczy?

Probierz
Kolejnym gościem najpopularniejszego programu publicystycznego w Gliwicach jest senator prof. Krystian Probierz. W ubiegłorocznych wyborach startował do Izby Wyższej parlamentu z poparciem Prawa i Sprawiedliwości. Łukasz Fedorczyk i Marek Morawiak zapytali senatora o pomysł podzielenia województwa na śląskie i częstochowskie. Rozmawiano również o programie 500+, kadencyjności w samorządzie i parlamencie oraz o pomysłach na ratowanie kopalń i górnictwa.
Czy województwo śląskie zostanie podzielone? Czy PiS uratuje k...Czy województwo śląskie zostanie podzielone? Czy PiS uratuje kopalnie? Czy 500 zł wystarczy?Kolejne wydanie programu "Po godzinach". Naszym gościem jest senator prof. Krystian Probierz.Włącz HD Posted by Dzisiaj w Gliwicach on 7 marca 2016
„Po godzinach” to program realizowany przez dziennikarzy dwóch gliwickich redakcji infogliwice.pl oraz Dzisiaj w Gliwicach. Ostatnie wydanie programu obejrzano 22 tysiące razy. To najlepszy wynik, jeśli chodzi o programy publicystyczne realizowane w Gliwicach. Daleko w tyle zostawiamy konkurencję. Dziękujemy Państwu za to i zachęcamy do dyskusji.

czytaj więcej:

Barbara Dziuk

Rozmowa z poseł Barbarą Dziuk. "To jest...

DJI 0042 870x440

Odkryj Park 12C na lato! Atrakcje dla dzieci w...

Borys budka

"Po godzinach" odc. 2: minister sprawiedliwości...

Marta golbik nowoczesna

[TV] M. Golbik pierwszym gościem nowego programu

Zygmunt frankiewicz wywiad

Zygmunt Frankiewicz

Zbigniew wygoda wywiad

Zbigniew Wygoda

Małgorzata Socha