Coś dla miłośników muzyki i płyt winylowych, czyli giełda w Platanie. Można kupować, wymieniać się, opowiadać o swojej pasji

Miłośników płyt winylowych także w naszym mieście jest coraz więcej, a w Zabrzu spotykają się kolekcjonerzy z całej Polski. Wszystko po to, by powymieniać się cennymi okazami i poopowiadać o swojej pasji.

Pixabay
Giełda płyt winylowych

Na 10 i 11 czerwca w zabrzańskim CH Platan zaplanowano giełdę płyt winylowych i kompaktów. To dobra okazja dla sprzedawców z różnych części kraju do zaprezentowania swych okazów, a także dla kolekcjonerów, by znaleźli coś wyjątkowego.

Poprzednie spotkanie odbyło się w grudniu i cieszyło się takim zainteresowaniem, że organizatorzy – pod wdzięcznie brzmiącą nazwą „Płyty w Twoim mieście”, postanowili je powtórzyć. Co więcej, ostatnio prócz kolekcjonerów swojego zamiłowania do wyjątkowych krążków nie kryli także klienci i mieszkańcy Zabrza. Zatem kto wie, czy i tym razem to grono się nie powiększy.

Giełda płyt winylowych i CD jest czynna w godzinach 9:00 - 21:00. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy znajdzie coś dla siebie – od nowości, bo trudno dostępne klasyki. Jak zwykle wystawcy przywiozą ze sobą cały wachlarz gatunków muzycznych – począwszy od popu, muzyki elektronicznej, przez rock, metal, punk, a na klasyce i jazzie kończąc.