Coś dla miłośników muzyki i płyt winylowych, czyli giełda w Platanie. Można kupować, wymieniać się, opowiadać o swojej pasji

Miłośników płyt winylowych także w naszym mieście jest coraz więcej, a w Zabrzu spotykają się kolekcjonerzy z całej Polski. Wszystko po to, by powymieniać się cennymi okazami i poopowiadać o swojej pasji.

Pixabay
Giełda płyt winylowych

Na 10 i 11 czerwca w zabrzańskim CH Platan zaplanowano giełdę płyt winylowych i kompaktów. To dobra okazja dla sprzedawców z różnych części kraju do zaprezentowania swych okazów, a także dla kolekcjonerów, by znaleźli coś wyjątkowego.

Poprzednie spotkanie odbyło się w grudniu i cieszyło się takim zainteresowaniem, że organizatorzy – pod wdzięcznie brzmiącą nazwą „Płyty w Twoim mieście”, postanowili je powtórzyć. Co więcej, ostatnio prócz kolekcjonerów swojego zamiłowania do wyjątkowych krążków nie kryli także klienci i mieszkańcy Zabrza. Zatem kto wie, czy i tym razem to grono się nie powiększy.

Giełda płyt winylowych i CD jest czynna w godzinach 9:00 - 21:00. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy znajdzie coś dla siebie – od nowości, bo trudno dostępne klasyki. Jak zwykle wystawcy przywiozą ze sobą cały wachlarz gatunków muzycznych – począwszy od popu, muzyki elektronicznej, przez rock, metal, punk, a na klasyce i jazzie kończąc.

czytaj więcej:

Nie żyje Jan Gomola

Górnik Zabrze stracił legendę. Nie żyje Jan Gomola

FOTO13

Górnik Zabrze wciąż niepokonany w Turcji

Depositphotos 432207742 xl 2015 kopia

Najlepsze prezenty dla mężczyzny - co wybrać na święta 2021?

Polowanie w Zabrzu - w niedzielę 14. listopada

Uwaga podczas spacerów - będzie strzelane!

Nad miastem wciąż unosi się przykry zapach. "To prezydent Zabrza wydał decyzję"

Nad miastem wciąż unosi się przykry zapach. "To...

Straż Miejska

Straż Miejska zyskała nowe uprawnienia. Co...

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

Najlepsza przestrzeń publiczna jest w Zabrzu?...