Chciał nawiązać kontakt seksualny z 13-latką. W domu miał broń

Zabrzańscy policjanci zatrzymali podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą małoletnią. Mężczyzna, myśląc, że umówił się z 13-latką, tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli amunicje do broni palnej.

64 665906

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkaniec Zabrza, podejrzanego o chęć nawiązania kontaktu seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia, oraz posiadanie amunicji do broni palnej. Do zatrzymania doszło w centrum miasta, gdzie mężczyzna umówił się na spotkanie z 13-letnią dziewczynką.

32-latek za pośrednictwem komunikatora internetowego namawiał ją do poddania się innym czynnościom seksualnym oraz wysyłaj jej treści pornograficzne. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Kiedy mężczyzna przyjechał na miejsce spotkania, zastał tam, 31-letnią kobietę i jej 36-letniego przyjaciela, którzy byli odpowiedzialni za prowokację.

Para poinformowała o sytuacji zabrzańskich policjantów, a stróże prawa zatrzymali mężczyznę. Następnie został on osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili amunicję do broni palnej oraz bron pneumatyczną. Czynności w sprawie trwają, a zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej:

Ethereum

Policjanci odzyskali skradzioną wirtualną...

Kamery gliwice

Ponad 300 kamer będzie czuwać nad...

Komisariat gliwice

Będzie możliwość zwiedzenia nowego komisariatu....

Policja

Pijany wiózł dzieci busem. Jest zawodowym...

Jesien

Nie pal liści. Twoje pieniądze mogą pójść z dymem!

IMG 5772

Najwyższy stopień zagrożenia pożarowego wokół...

Kultura na drogach? Pomarzyć można - FILM