Charytatywny koncert "Hip-hop dla każdego" 31 lipca w Knurowie. Na scenie Sobota i Boski Roman

W sobotę 31 lipca 2021 roku w Domu Kultury w Knurowie odbędzie się koncert "Hip-hop dla każdego". Dochód zostanie przeznaczony na domy dziecka. Można już kupować bilety na ten koncert.

Be Funky collage 11

31 lipca 2021 roku, w sobotę, w Domu Kultury w Knurowie odbędzie się koncert charytatywny "Hip-hop dla każdego". Portal "Dzisiaj w Zabrzu" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Koncert "Hip-hop dla każdego"

Sobota, 31 lipca, godz. 13.00,

Knurów, Dom Kultury, ul. Górnicza 1

bilety: 25 zł, do kupienia na dkk.systembiletowy.pl

"Hip-Hop dla każdego powstał z miłości do muzyki i z chęci pomocy innym. Pragniemy poprzez muzykę propagować dobre wartości młodzieży, która tego najbardziej potrzebuje. Pragniemy, aby każdy miał możliwość pójść na wymarzony koncert i wynieść z niego motywację do działania w przyszłości. Naszym głównym celem jest niesienie pomocy domom dziecka oraz ośrodkom wychowawczym, jednak na tym nie poprzestaniemy" - piszą organizatorzy wydarzenia.

Gwiazdami wydarzenia będą raper Sobota i Boski Roman, dodatkowo na scenie będziemy mogli zobaczyć innych artystów i nie tylko.

Na scenie wystąpią:

  • Michał Sobolewski znany jako Sobota (urodzony w Szczecinie artysta, raper, sportowiec jak również aktor. Swoją działalność artystyczną rozpoczął w latach 90′. Ma na koncie występ w filmie „Kozackie klimaty” czy „Totem” oraz w dwóch częściach produkcji Patryka Vegi „Kobiety mafii”. W ostatnim czasie miał okazję również zadebiutować jako sportowiec w klatce FAME MMA)

  • Bosski FIRMA, właściwie Roman Paweł Lachowolski (raper, wydawca, producent oraz działacz społeczny, członek zespołu Firma. Laureat złotych i platynowych płyt, który współpracował z większością znanych polskich artystów sceny hip-hopowej

  • Juan Zumeta (właściel firmy Phoenix Workout – Strefa Kalisteniki oraz sportowiec z walecznym sercem. Szerszej publiczności zaprezentował się jako uczestnik programu "Ninja Warrior Polska")
  • Damian "Dejlu" Alencewicz (raper, znakomity tekściarz oraz beatboxer. Zdolny gliwiczanin o wielkiej pasji i dużym sercu. Do #hot16challenge został nominowany przez samego Rahima)
  • Adrian „Adeek” Siwak (21-letni artysta z Wrocławia. Znany z utworów „Pocztówka” czy”Futro” a także „Motywacja”, który nagrał wspólnie z Sobel)
  • Kacper "Verde" Jędras (22-letni chłopak ze Świdnicy. Artysta wielu klimatów, głównie znany ze swojego lofi-rapowego brzmienia Verde zagra utwory takie jak „Mate”, „Łzy” czy „Sen” razem z Adeekiem
  • Rafal Borzenda „Kruzzo” (bardzo dobrze rokujący młody wykonawca)
  • Michał Zając (zdobył dwa razy pas Mistrza Świata w federacji WKF w dyscyplinie low kick do 71 kg)
  • Lucjan Wosiek (naczelny golibroda z 19-letnim stażem zawodowym, sędzia, członek polskiej kadry Confederation Mondiale de la Coiffure)

Imprezę poprowadzi Wojtek Kaczmarczyk, bezczelnie przystojny konferansjer ze Śląska.

Akcja ma na celu wspomóc domy dziecka w Gliwicach oraz Zabrzu. Pieniądze z koncertu zostaną przeznaczone na zakup środków higienicznych dla dzieci z domów dziecka.

Więcej informacji o Knurowie znajdziesz na www.twojknurow.pl