Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka – Szpital Miejski w Zabrzu nagrodzone w konkursie „Lodołamacze 2022”

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka – Szpital Miejski w Zabrzu zostało wyróżnione w konkursie „Lodołamacze 2022”. Konkurs promuje firmy i instytucje wrażliwe społecznie.

Facebook/ Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka
Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka

Przełamywanie stereotypów w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, zadbanie o ich integrację i stworzenie szansy, by w pełni mogli korzystać z życia społecznego. To istota Kampanii Lodołamacze. Te cenne wyróżnienia zostały wręczone podczas poniedziałkowej regionalnej gali w Katowicach. Wśród laureatów konkursu „Lodołamacze 2022” znalazło się Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. prof. Wojciecha Starzewskiego – Szpital Miejski w Zabrzu

Przypomnijmy, że te prestiżowe statuetki przyznaje Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Zdrowa Firma”. – Statuetkę odebrał dyrektor Szpitala Miejskiego w Zabrzu sp. z o.o. – dr n. med. Mariusz Wójtowicz – informuje zabrzański magistrat.

Kampania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Lodołamacze propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu.

czytaj więcej:

Parkometr gliwice

Czy da się podrobić winiety parkingowe? Co...

To mi gliwice

Na najnowszej płycie znajdziecie balladę o ich...

Full Size Render1

Nowe świadczenie rodzinne od stycznia. Kto...

Marta Florek

Marta Florek kierownikiem wokalnym GTM!

Palmiarnia 658x350

Jakie tajemnice kryją zakątki pawilonów Palmiarni?

Kiedy otworzą Zwycięstwa? Budowa DTŚ na finiszu

Szl

Zostań Super Wolontariuszem. Rekrutacja trwa!