Na terenie giełdy w Sośnicy ma powstać duże Centrum Zakupu Pojazdów

Początki giełdy samochodowej sięgają lat osiemdziesiątych. Okoliczni mieszkańcy zapewne pamiętają, jak było kiedyś, a jak giełda [...]

Gielda gliwice

Komisy, wypożyczalnie pojazdów, maszyn, przyczep czy usługi motoryzacyjne – wszystko to ma funkcjonować w ramach Centrum Zakupu Pojazdów, które planuje utworzyć Miejski Zarząd Usług Komunalnych.

Centrum powstanie na terenie gliwickiej giełdy i ma być czynne we wszystkie dni tygodnia. Na ten cel MZUK chce przeznaczyć część terenu działek położonych wzdłuż ulic Błonie, Kujawskiej i DTŚ oraz pawilony do wynajmu. Tradycyjna Giełda Samochodowa oczywiście będzie funkcjonować nadal w każdą niedzielę. – O wszystkie szczegóły można dopytać telefonicznie lub uzyskać informacje osobiście w biurze Giełdy Samochodowej w Gliwicach przy ul. Błonie 12 – informuje MZUK. Początki giełdy samochodowej sięgają lat osiemdziesiątych. Okoliczni mieszkańcy zapewne pamiętają, jak było kiedyś, a jak giełda prezentuje się dzisiaj. Na przełomie ostatnich lat przeprowadzono wiele inwestycji, które wpłynęły na poprawę komfortu zakupów m.in. budowa DTŚ, modernizacja ul. Błonie czy remont nawierzchni ciągów pieszych. Mieszkańcy Gliwic i okolic zjeżdżają na giełdę samochodową co niedzielę, ale też w inne dni. W tygodniu czynne są sklepy z częściami samochodowymi i wyposażeniem dla warsztatów oraz komisy oferujące w ciągłej sprzedaży kilkaset samochodów. Z kolei w każdy poniedziałek działa giełda akwarystyczno – zoologiczna.
źródło: MZUK Gliwice

czytaj więcej:

W Arenie Zabrze powstanie nowa siedziba Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży

Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z nową siedzibą

678 DB830 5598 4 CCD B66 B CB2 D8 EFA8 AA9

Budowa centrum przesiadkowego. Powstanie...

Zrzut ekranu 2016 06 15 o 08 52 14

Przebudowa kanalizacji w Sośnicy. Urząd Miejski...

Zaz gliwice

Placówka dostosowana do najnowszych standardów....

Cmentarz

MZUK remontuje cmentarze. Efekty widać co roku

Krolewskiej tamy

Ul. Królewskiej Tamy całkowicie zamknięta dla...

Śródmiejskim odcinkiem DTŚ pojedziemy wiosną 2016