To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i... spalenia kalorii

Podczas 60 minutowego treningu, każdy może poprzez niebanalne, a jednak proste kroki przekonać się jak łatwo spalać kalorie, dbać o formę i dobrze [...]

To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i… spalenia kalorii

Dołącz do Studia Tańca 3arte, przełam własną barierę…

…i przekonaj się jak szybko można nauczyć się poruszać w rytm muzyki. Taniec w to nie tylko sport, rozwój oraz dobra zabawa. Co więcej, że szkoła proponuje także zajęcia dla seniorów. To kurs tańca wzbogacony o zajęcia z gimnastyki. Pierwsza bezpłatna, pokazowa lekcja odbędzie się 12.02 o godzinie 17.15 w Centrum Tańca i Ruchu 3arte. Jak opowiada instruktorka zajęć – Taniec to samo zdrowie. Podczas 60 minutowego treningu każdy senior może poprzez niebanalne, a jednak proste kroki przekonać się jak łatwo spalać kalorie, dbać o formę i dobrze się bawić. Taniec wzmacnia i rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle i napięcia mięśniowe, wzmacnia kręgosłup i dodaje wdzięku ruchom.
kurs-tanca-gliwiceSzkoła tańca proponuje szeroki wybór zajęć, więc nawet najbardziej wymagający uczeń znajdzie coś dla siebie. Wśród wielu styli tańca pojawiły się również: Twerk, Balet, Salsa, Vogue, Dancehall, Videoclip Dance, Sensual Dance oraz treningi fitness – BPU, Zumba, zajęcia na trampolinach i Deep Work.
Dodatkowo, szkoła proponuje także zajęcia dla singli. Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć a nie masz partnera, to idealne rozwiązanie. Nieistotne, czy tańczysz od wielu lat czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem. Jeśli chcesz poznać wyjątkowy świat tańca towarzyskiego, ale nie masz partnera – 3arte zaprasza na kurs tańca dla singli. To właśnie na tych zajęciach pokażą, ile radości może nieść nauka tańca i poznawanie nowych osób.
Kurs obejmuje: • tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango • tańce latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, rumba • taniec użytkowy: discofox, 2 na 1 Taka różnorodność pozwala szybko nauczyć się tańca. Jak podkreśla instruktorka zajęć – Częste rotacje w parach pozwolą nabyć swobody w tańcu, pomogą przełamać nieśmiałość i dadzą świetną okazją do nawiązania nowych znajomości. Na zajęciach gwarantujemy swobodną, miłą atmosferę sprzyjającą nauce i dobrą zabawę. Kurs rozpoczyna się 16.02. Więcej informacji TUTAJ i TUTAJ lub w Centrum Tańca i Ruchu na ul. Wyszyńskiego 14D 3arte_poster_v2