Bale karnawałowe w Zabrzu. Coś dla dzieci i dla dorosłych

Bale to nieodłączny element karnawału. W najbliższym czasie w Zabrzu odbędzie się kilka tego typu [...]
Garland 3921250 1280

Bale to nieodłączny element karnawału. W najbliższym czasie w Zabrzu odbędzie się kilka tego typu wydarzeń dedykowanych zarówno dorosłym, jak i najmłodszym.

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 12 stycznia odbędzie się Bal Sportowca, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze 2018 roku. 12 stycznia w Łaźni Łańcuszkowej odbędzie się bal dla dzieci. Również w Łaźni Łańcuszkowej 26 stycznia zorganizowany zostanie Carnall Bal. Szczegóły poniżej.

Bal Sportowca

12 stycznia, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbędzie się tradycyjnie Bal Sportowca, podczas którego poznamy laureatów Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze organizowanego przez zabrzański magistrat. Spośród nominowanych wybranych zostanie dziesięciu zawodników oraz pięciu trenerów. Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze trwał od 21 grudnia 2018 r. do 3 stycznia br. W każdej kategorii można było zagłosować na jednego kandydata. Bilety można nabyć w sekretariacie MOSiR.

"Mali Odkrywcy" - bal karnawałowy dla dzieci

12 stycznia w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza przy ul. Wolności 408 odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci. "Mali Odkrywcy" to wydarzenie adresowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji. m.in. warsztaty plastyczne i zabawa taneczna z DJ'em. Podczas balu zostanie wybrany król i królowa balu. Początek o godz. 15.00. Więcej informacji na stronie internetowej sztolnialuiza.pl

Carnall Bal

26 stycznia w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza przy ul. Wolności 408 zorganizowany zostanie Bal Karnawałowy. "Carnall Bal" odbędzie się w wyjątkowej industrialnej scenerii. Początek o godz. 20.00. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasach oraz poprzez internet.