Arena Zabrze zaprasza dzieci z okazji ich święta. W planach muzyczna zabawa, koncert Majki Jeżowskiej, konkursy, turnieje...

Dzień Dziecka już w środę. Jak będzie świętowany w Zabrzu? wprawdzie część imprez odbyła się w miniony weekend, ale sporo jeszcze przed nami.

Facebook/ Arena Zabrze
Arena Zabrze

Jeśli nie będziecie mieli pomysłu jak tym razem spędzić ten wyjątkowy czas ze swoimi pociechami, śmiało możecie skorzystać z miejskich propozycji. Ci, którzy odwiedzili w weekend Teatr Nowy czy Muzeum Górnictwa Węglowego, na pewno tego nie żałują. Podobnie jak ci, którzy wzięli udział w imprezie pt. „Rodzinny czas zabaw i relaksu dla zdrowia” w Mikulczycach.

Jak informują władze miasta, tradycyjnie jak co roku w Arenie Zabrze odbędzie się wydarzenie organizowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta. – Od godziny 10.00 do 15.00 zapraszamy dzieci, młodzież do skorzystania z wielu atrakcji. W programie: muzyczny start (godz. 10.00), dzieci dzieciom – powitanie (godz. 10.30), koncert z przebojami Majki Jeżowskiej (godz. 10.45), kolorowe taneczne animacje (godz. 12.15), Bajkowe party z mega pluszakami (godz. 12.30) oraz konkursy z nagrodami (godz. 14.00) – informuje zabrzański magistrat.

Prócz tego, na miejscu na najmłodszych czekać będą policjanci i strażacy, którzy opowiedzą o swojej pracy – o której tak często przecież marzą mali chłopcy. Dostępne będą dmuchańce i zjeżdżalnie oraz słodki poczęstunek. Dodatkowo odbędzie się symultana szachowa, turniej mini tenisa i piłkarzyków.

Z kolei kilka dni później, bo 4 czerwca, Park 12C Sztolni Królowa Luiza zaprasza najmłodszych do swej pokopalnianej przestrzeni, która wypełni się śmiechem, piskiem, balonami i zapachem słodyczy.

czytaj więcej:

Mostostal wybuduje zachodnią trybunę Areny Zabrze

Jest wykonawca czwartej trybuny Areny Zabrze. Umowa wkrótce

Kto wybuduje czwartą trybunę Areny Zabrze?

Co z budową czwartej trybuny Areny Zabrze? Jest odwołanie

Targi turystyczne zabrze 14

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2023 w Arenie Zabrze

Arena Zabrze ma być w całości gotowa w 2025 roku

Kto wybuduje ostatnią trybunę Areny Zabrze? Otwarto koperty

Trybuna zachodnia Areny Zabrze zostanie wyburzona

Czwarta trybuna Areny Zabrze do wyburzenia. W dwa miesiące

Festiwal Śląskie Smaki

Festiwal „Śląskie Smaki” w Arenie Zabrze

Arena Zabrze z czterema trybunami

Radni opowiedzieli się za zbudowaniem czwartej trybuny