4 lata ukrywał się za granicą. Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Zabrzańscy kryminalni, którzy zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się od 4 lat.

Policja zabrze

Osoby skazane przez polski wymiar sprawiedliwości, które chcą uniknąć kary, robią dosłownie wszystko, aby nie iść do więzienia. Dzięki sumiennej pracy policjantów, która czasami trwa wiele lat, osoby skazane wyrokiem sądowym trafiają do zakładów penitencjarnych. Tak było i w przypadku 22-letniego mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary za kradzież. Poszukiwany ukrywał się przez 4 lata za granicą.

Zabrzańscy kryminalni ustalili, że mieszkał na terenie Niemiec. Kiedy przyjechał kilka tygodni temu do Polski, na jego trop wpadli zabrzańscy poszukiwacze. 22-latek wynajął mieszkanie w centrum Gliwic oraz rozpoczął prace bez umowy w firmie budowlanej. Środki ostrożności, jakie powziął poszukiwany, nie pomogły mu uniknąć zatrzymania. Policjanci zatrzymali go w piątek o 6 rano w jego mieszkaniu. W trakcie zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu.

czytaj więcej:

Policja Zabrze radiowóz jpg

Wyprzedzał na przejściu. Mandat, punkty karne i....

Koń wpadł do studzienki

Koń wpadł do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rodziców

Pijani rodzice „opiekowali się” dziećmi

W wypadku zginęła 1 osoba, 2 zostały ranne

Wiemy już, jak doszło do wczorajszego wypadku na DK88

64 679341

Pijany 29-latek bez uprawnień do kierowania...

Policja1

Groził matce śmiercią. Był pod wpływem narkotyków

Wybuch w zabrzu

Budynek nadaje się do naprawy. Ekspertyza ma...