38-latek miał zostać doprowadzony do prokuratora w sprawie „uporczywego nękania”, a odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 38-latka, który miał w swoim mieszkaniu ponad 350 gramów narkotyków. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Jak informuje zabrzańska komenda, policjanci z komisariatu III – na polecenie prokuratora – mieli doprowadzić 38-latka w związku ze sprawą, która dotyczyła uporczywego nękania. Podczas zatrzymania przy mężczyźnie znaleziono niewielką ilość marihuany, co oznaczało konieczność przeszukania jego mieszkania.

Jak się okazało, 38-latek miał w mieszkaniu w sumie 256 gramów amfetaminy i 103 gramy marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. – Prokurator skierował do zabrzańskiego sądu wniosek o zastosowanie wobec 38-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd podzielił argumentację prokuratora i umieści zatrzymanego w areszcie na 3 miesiące – informują zabrzańscy policjanci.

Za popełnione przestępstwo 38-latkowi grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

Sprawcy rozboju zostali aresztowani

Może Cię zainteresować:

Napadli na 37-latka, ukradli mu kurtkę, bili go i kopali. Znieważali interweniujących policjantów... Są już w areszcie

Autor: Redakcja

10/05/2023