1948 kibiców Górnika Zabrze dostanie trzycyfrową zniżkę na zakup koszulki meczowej

Z okazji 73. rocznicy powstania klubu Górnik Zabrze, sponsor klubu, zakłady bukmacherskie Superbet organizują akcję dla kibiców. 1948 z nich może skorzystać z dużej zniżki na zakup koszulki meczowej.

Zakłady bukmacherskie Superbet inicjują kolejną akcję dla Górnika i jego kibiców. 14 grudnia klub będzie obchodził 73. rocznicę powstania. Z tej okazji sponsor Trójkolorowych przygotował specjalną akcję. Kwotą 100 złotych zostanie dofinansowanych 1948 kibiców, którzy zdecydują się na zakup koszulki meczowej w klubowym sklepie stacjonarnym.

Akcji towarzyszyć będzie rozwieszenie na fasadzie stadionu ogromnej repliki koszulki meczowej Górnika, która przypominać będzie o kampanii wszystkim przy Roosevelta 81. Zaangażowani w promowanie urodzinowej niespodzianki zostali także Jerzy Dudek, Sławomir Peszko oraz zawodnicy z Zabrza, którzy wystąpili w humorystycznym filmie skierowanym do kibiców:

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby kupić koszulkę meczową Górnika o 100 złotych taniej?

  • należy być osobą pełnoletnią;
  • przyjść do stacjonarnego sklepu Górnika Zabrze;
  • okazać personelowi aplikację mobilną Superbet po zalogowaniu się do swojego konta.

- Klub z Zabrza jest dla nas największym partnerem ze świata piłki nożnej, więc właśnie tutaj startujemy z naszym najciekawszym dotychczas projektem dla kibiców w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki temu wsparciu wiele nowych koszulek meczowych znajdzie się w domach kibiców Górnika jeszcze przed świętami i będą widoczne na trybunach w trakcie kolejnych meczów naszego Klubu – mówi Adam Lamentowicz, prezes Superbet w Polsce.

Skorzystać z okazji na zakup koszulki w cenie 159 złotych zamiast standardowych 259 złotych będzie można najpóźniej do 31 marca 2022 r. Po tym terminie cena wróci do standardowej.

czytaj więcej:

Górnik Zabrze przegrał z Wartą Poznań

Górnik zasłużenie przegrał na "polu ryżowym" w Poznaniu

VAR pozbawił Górnika Zabrze zwycięstwa z Rakowem Częstochowa

Mieli zwycięstwo w garści. Burza po meczu Górnika

272278323 4883800105014212 3435204751201789917 n

To już przesądzone. Górnik Zabrze traci gwiazdę

Urania ladin

Janusz Slatinschek, były zawodnik Górnika Zabrze, nie żyje

Pilka reczna

Piłkarze ręczni z Zabrza zagrają w mistrzostwach Europy!

Podolski

Lukas Podolski odejdzie z Górnika Zabrze?

Lukas Podolski strzelił przepięknego gola

Kosmiczny gol Podolskiego. Górnik zrobił to, co musiał